Fűrész: Újra játékban

Jigsaw

2018.01.22 Evcsi95

Tetszett, fordulatos volt. Néha meglepődtem, néha nem. Nem túl véres, és a dolgokat elég hamar ki lehetett következtetni.

2017.10.31 Ghotik

Nem véletlenül az egyik leghíresebb horror sorozat a fűrész. A műfajban kiemelkedő, színvonalasabb az átlaghoz képest. Karakteres, izgalmas a 8.rész is, és annak ellenére hogy az előző részekre hajaz, mégis igazi élmény volt!

2017.11.03 Vitya

Sok negatív kritikát kapott a film, ami szerintem azért van mert sokan újdonságot, valami extrát vártak. Hát, be kell vallani így 7 rész után nehéz újat dobni. A többi részhez nagyon hasonló, egyszer nézhető film. Van benne izgalom, de újdonságot nem adott. Kb. ezt vártam.

2017.10.31 Acropolis

Elcsépelt, sablonos film, amit a többi előző rész után nem tudtam élvezni, nem adott semmi pluszt. Csalódás volt a film, jobbra számítottam. Az előzetese alapján is jobbnak tűnt.

2017.10.31 [email protected]

Az igaz hogy a kategóriáért nem vagyok oda, de ettől függetlenül sem gondolom egy jól sikerült filmnek. Az előző részek egyvelege, nincs egy jó sztorija, újdonságot nem adott. Az az érzése az embernek hogy lejárt lemez. Számomra csalódás volt, többre , jobbra számítottam!

2019.01.16 kristoftoth21

ez is csak egy újabb fűrész

A film semmi újat nem mutat, csak az előzőekhez hasonlóan építkezik. Kegyetlen, brutális játékok, és némi csavar a végén, pozitívum hogy talán több elképzelés és meglepetés van a film során de semmi extra. 8/10

2017.10.31 Fildi

Izgalmas, kategóriájában színvonalas film, nem a megszokott sablonos horror. Van benne valami plusz, amitől kiemelkedik a műfajban. Színészi alakításban is számomra meggyőző volt. Jó választás volt, moziban igazi élményt adott!

2017.10.31 edessszilvia

Hallottam pár rossz véleményt a filmről, miszerint nem éri el az előző részek színvonalát. Szerintem pedig volt annyira jó, sőt! Szívesen nézném újra bármikor, természetesen csak megfelelő idegállapotban ;)

2017.11.03 Minka

Botrányosan rossz film lett! Végig az volt az érzésem, hogy "hülyének néznek minket az alkotók"... Tele gagyi elemekkel, bűn rossz színészi alakításokkal és egy "epic fail" jelenettel, amit nem is értek, hogy kerülhetett bele?! Hatalmas csalódás volt... Több

2017.10.31 Bekmeli

Nem láttam az eddigi Fűrész filmeket, talán csak még a legelső részét, így viszonyítási alapom nincs. Engem megfogott a film, egy jól összerakott horror. Színvonalas és magával ragadó. Végig izgalmas volt és már csak a látvány miatt is megérte megnézni moziban!

2018.03.11 silverkesh

Egyszer nézhető, de már nem tudnak semmi újat mutatni, maximum újabb csapdák vannak, mint minden részben kb. Erre a mozira pénzt nem adnék az tuti.

2020.06.01 freeman

király film

2022.01.10 Deadly-Assassin

Tökéletes remake!

Máshogy nem lehetett volna visszahozni Jigsaw történetét. A csapdák tele vannak fantáziával, a történet csavaros, és a modernizált külső is sokkal jobban áll neki. Ezerszer jobb, mint a '21-es Spirál-remake, ami egy vicc...

2017.10.31 Zsófi Várhalmi

A negatív kritikák ellenére tetszett a film, pedig nem vagyok igazán horror rajongó. Az első részt régen láttam, de elérte simán annak a színvonalát. Megfelelő hangulatban jó élmény :)