Fűrész: Újra játékban

Jigsaw

2017.10.27 miki

Egy Fűrész filmhez nekem kicsit sok volt a CGI ebben, de alapvetően nem mondanám rossznak. Egy kifutóban levő széria átlagos darabja, ami azért meg tudja még örvendezetni a rajongókat, de újakat már aligha szerez.

2017.10.28 tyna19955

Ehhez a filmhez több kellett volna egy egyszerű ötletnél. A forgatókönyv sajnos elég gyatra lett, pedig alapvetően volt potenciál ebben a horrorban. Nem mondom, hogy kidobott pénz volt a mozijegy, de azt igen, hogy ettől sokkal többet vártam.

2017.11.27 Patrik98

Nem rossz ez a rész sem, szinte hozta azt amit elvárunk egy horror filmtől, a történet jól van felépítve, bár kicsit többet vártam volna

2019.02.23 bogyo.szilvia

A legjobb

A legjobb a Fűrész sorozatból. Egyáltalán nem unalmas, állandóan friss, új dolgokat mutat be. Hihetetlenül izgalmas a történet. Szerintem szuper film.

2017.11.20 krampl3r

Nem volt rossz, de kicsit túl volt bonyolítva. Szerintem nem attól lesz jó egy film, hogy a végén kicsavarják az egészet és az lesz a ludas, akire nem számítottál volna egyáltalán... Hanem ha valóságos, elképzelhető, megdöbbentő... na de nem olyan ár... Több

2017.10.30 Berta Judit

Nem vártam ettől a résztől túl sokat.. Szerintem már eléggé erőltetett lett, felesleges volt ez a rész. Nekem nem nyerte el a tetszésemet, pedig az eddigieket nagyon szerettem. Egyszer nézhetős, semmi több..