Shameless - Szégyentelenek

9. évad (2018) - 14 epizód
10. évad (2019) - 12 epizód
11. évad (2021) - 4 epizód

Emmy Rossum

A Szégyentelenekben egy Chicagó-i nagycsalád, Gallagherék mulatságos hétköznapjaiba nyerhetünk betekintést. Az apa alkoholista, az iskolás gyerekek feszegetik a törvény határait, de az összetartásban mindannyian… Több

Premier (HU): 2012.03.07. | HBO Max (2022.06.22.)

2024.04.09 Rics

Végig azon gondolkodtam, ezt hogy találhatták ki? Ezt hogy engedhették útjára mint műsor? Hogy jut eszükbe ilyen? Sokszor lehidaltam a jó értelemben! A poénok tetszenek, eszméletlen módon mutatja a humor közben a valóságot. Letépte az arcomról a bőrt, ha lehet így fogalmazni.

2017.04.17 indingo

Megunhatatlan sorozat. annyi minden tudsz már a szereplőkről, sok minden átéltünk már velük, valaki a szemed előtt nőtt fel.

2017.08.17 Deku

Nálam nem tudott ez a sorozat olyan osztatlan sikert hozni mint ahogy a többieknél tette. Nem rossz sorozat csak éppen nem az az eszement módon várós fajta. Egynek megjárja.

2017.10.21 Lamboh

Ez az a sorozat amit a prűd embereknek minél messzebbről el kell kerülnie, mert a világ összes szenteltvize sem mentesíti azt a sok mocskot, amit a készítők összehoztak. Én azért imádom ezt a sorozatot, mert nagyon emberi, és folyamatosan tabukat dön... Több

2016.04.09 Szilonka

Hihetetlenül az életről szól ez a sorozat, persze amerikai köntösben. Nagyon-nagyon szeretem, rohadt jó a humora és azok közé a sorozatok közé tartozik, amely az évadok előrehaladtával egyre csak jobb lesz.

Liam karakterét öt különböző gyerekszínész formálta meg.Szerző: LionelMessi10

Emmy Rossum, az amerikai változatban a Fionát alakító színésznő a sorozat brit változatában csupán 19 részben volt látható a 138-ból, sőt, karakterét börtönbe is zárták.Szerző: LionelMessi10

Amikor Steve azt mondja Fionának, hogy találkozzon vele az O'Hare-ben, a falon látható a Midway Nemzetközi Repülőtér. A Midway Repülőtér Chicago déli részén, az O'Hare Repülőtér pedig Chicago északnyugati oldalán található.Szerző: LionelMessi10

Ethan Cutkosky (Carl) az 5. évad végén megkérte a készítőket, hogy pár rész erejéig írják ki a sorozatból. A színész ugyanis ekkor kezdett el középiskolába járni, és szeretett volna erre koncentrálni.Szerző: ArpiHajdu és Réci

SPOILER Shanole Hampton a 4. évadban teherbe esett, így annak ellenére, hogy a karakterénél korábban azt diagnosztizálták, hogy nem lehet gyermeke, a készítők kénytelenek voltak megoldani a helyzetet, így Viv is babát vár. SPOILERSzerző: ArpiHajdu és Réci

Értékelés: 6.5/10
(2015. 05. 06.)
Szégyentelenek
Akadtak benne nagy pillanatok, és a zenehasználat itt is kiváló volt, de az ingerszegény start eléggé elvette a kedvemet. Ráadásul az évad végén gyakorlatilag minden szálat elvarrtak, így kíváncsi vagyok, hogy a harmadik szezon mit fog tartogatni. Több