Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

2015.07.23 london2012

Nem kell sokat várni ettől a filmtől nem az évtized filmje de még csak az év-é sem :) Amúgy nézhető egyszer mindenképpen érdemes is megnézni. És utána el lehet dönteni tetszett vagy nem.

2016.05.21 Vadgazda

Robert Downey Junior kitűnő színész, jó szerepeket is szabnak rá, szinte nem is kell játszania. Nagyon tetszik a Sherlock kultusz ezen feldolgozása. Bár sokat készítettek már ezt szerintem az egyik kiemelkedően jó alkotás.

2016.01.11 Mithrel

Igazi Sherlock Holmest dicsőítő mozi. Izgalmas lassítások, zenék és vágások vannak benne, melyek még jobban feldobják a jellemzően vicces de igenis komoly hangvételű filmet. Tele váratlan fordulatokkal, és egy egészen új megközelíttéssel a témához. M... Több

2017.05.29 Zoer8993

Nekem különösen bejött ez a fajta Sherlock történet. Nagyon tetszett benne Robert Downey Jr. játéka ami elvárható is tőle, ezen kívül érdekes és fordulatos volt a története.

2015.05.02 Vitya

Nagyon eredeti, jol sikerult film , igazi szineszi karakterekkel. Az egesz megjelenites korhű, megragado. Izgalmas, pörgős cselekmenyu, szorakotato film.

2016.08.09 tvmérnök

Nagyon szeretem ezt a filmet . Robert Dovney Junior tökéletesen hozza Sherlock köülönös és rejtélyekkel övezett figuráját. Nemcsak , hogy izgalmas és akciódus a film még humort is tudtak belecsempészni a készítők. Bátran ajánlom mindenkinek.

2018.03.20 Rendszergizda

Ez film azoknak nem fog tetszeni, akiknek régi Sherlock Holmes filmek stílusa tetszett mert ez már teljesen más, hogy közelítik meg Sherlock Holmes történetét, ami szerintem nem is baj!!! :D Robert Downey Jr. tökéletesen illik karaktere stílusa!! Nag... Több

2015.05.18 a.edit63

A film az elejétől a végéig szórakoztató, a karakterek remekek (bár valljuk be, hogy amerikanizálódtak) és a humora rendkívüli. Nekem valahogy hiányzott az „igazi” Watson, de így is többször nézhető, bár öt pontot azért nem ér!

2015.05.12 adibandii

Remek film!!Robert Dovney Jr. egyik kedvenc színészem,csakugy mint Rachel McAdams.Jude Law-al még nem találkoztam,de ebben nagyot alakitott.Érdekes,humoros,izgalmas kalandfilm.

2019.02.06 vyctoria79

Fenntartással vártam ezt a feldolgozást, de kellemesen csalódtam. Remekül áll ez a szerep Robert Downey Jr.-nak, a képi világ és kamera kezelés kifejezetten bejön. Látványos akció jelenetek dúsítják a fejtörő nyomozást. Többször megnézve sem lehet megunni.

2016.05.21 Gecko

Kedves Vadgazda! Igazad van valóban remek színész Robert és jól állnak neki is a különc figurák akár csak Depp-nek . A Sherlock Holmes nekem is az egyik kedvencem .Véleményem szerint azon kevés film közé tartozik amelynek a folytatása is van olyan jó,sőtt jobb is ,mint az első.És nagyon várom a 3.részt is.

2015.07.24 rhamus

A karakterek miatt volt annyira szerethető ez a film, jó kis csapatot állítottak össze erre a filmre és végtére is maga a sztori is egész kellemes és üde volt a már rég megszokott filmekhez képest. Tetszetős és izgalommal teli.

2015.04.23 mimi

A film tényleg remekre sikeredett. A készítőknek sikerült egy teljesen korhű London látképét megalkotniuk, és ez a látvány elejétől a végéig beszippantott. Hans Zimmer zenéje is tökéletesen illeszkedik a film látványához és hangulatához.

2017.05.02 Wolowitz

Talán azt hiszem itt kedveltem meg Downey-t mint színészt és teljesen magával rántott ez a történet is. A története hibátlan volt és kellemes időtöltés ez bárkinek aki kedveli az ehhez hasonló történeteket.