Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

2018.07.10 Norbi

Rendkívül jó kis hangulattal rendelkezik. Tipikus nyomozós sztori, kicsit sötétebb hangvétellel.Kellően fordulatos és izgalmas történet ahhoz, hogy lekössön egy időre.

2019.04.12 MidoD7

Nincs mit gondolkodni, ha egy film elvarázsolja a nézőt, az azonnal megtörténik. Mert ez bizony az; magával ragadó szereplők és ámulatba ejtő volt a sztori. Így kell igazán szórakoztató filmet kreálni.

2018.08.23 kevelin

Robert újann fantasztikus filmje. Ez a nyomozósdis világ amúgy is nagy kedvencem de ahogy előadja a bohókás szuper intelligens Sherlock szerepét az valami zseniális. Wattson sem kevésbé. IMÁDOM

2015.05.13 Syracuse

Nyilván Jude Law nem ettől a filmtől lett nagy színész, de Robert Downey tökéletesen hozza azt a Sherlock Holmest, akit eddig nem ismertünk, mert ez a film szinte teljesen elrugaszkodik a novelláktól és az eddigi mozgóképes változatoktól. Ettől függetlenül 5 csillagot érdemel.

2015.06.23 Curacao86

A főbb szereplők miatt látni kell. De egyébként csak ők és maga a film címe vonzza be a nézőt a képernyő, vászon elé, amúgy elég sokszor tenyérbemászó módon sok az erőltetett humor. Ez számomra első ránézésre még elviselhetőnek tűnt, de később, kiértékelve az egészet, már soknak találtam. :/

2019.01.05 szabomarc

Nagyon jó film, jó színészi alakításokkal, jó történettel. Mindenkinek ajánlani tudom. Elég modern felfogása az alaptörténetnek, de szerintem jó feldolgozás lett.

2018.07.17 czerik

Egy átlagos film, bár a második rész ennek a folytatása, az jobban tetszett, mint ez.

2023.08.26 Ergit

Izgalmas, látványos, fordulatos film. Mi kell ennél több! Ja, jók a színészi alakítások is!

2016.02.09 doroffee

Nekem tetszett ez a Sherlock Holmes-remake vagy -újragondolás. Kicsit olyan érzésem volt, mintha Sherlockot elvitték volna egy picit modernebb, de noirosabb világba... és nálam ez működött. A látványvilág és a filmzene fantasztikus volt, és imádtam a történetet, a párbeszédeket, illetve a ritmusváltásokat is.

2016.04.22 Loborg

Robert Downey-Junior szerintem az eddig legjobb Sherlock Holmes (bár a sorozatbeli is nagyon jól el lett találva). Vicces és furmányos. Kíváncsi leszek az új történetre majd, ha kijön, reményeim szerint az sem lesz kevésbé remek.

2017.07.31 czigler.nora

Szuper film, látványos, jó a zene, a díszlet, és remekek benne a színészi alakítások. A film leköti az embert, mert izgalmas, és visszahozza a kor sötét hangulatát. Én mindenképp ajánlom.

2015.11.21 irongozu

Én más S H karaktert képzeltem el Jeremy Brett után, ezért szokatlan volt. Később megbarátkoztam vele. Később.

2015.05.09 hejnekem

A film Robert Downey Jr. csúcsra menetelének talán a második filmje, hasonlóan a Vasemberhez, itt is ő teszi rendkívül szórakoztatóvá a filmet. Vicces, akciódús film, jó látványvilággal, remek zenével.

2018.07.06 oneminute

Nagyon szuper film, zseniális alakítással, ha teheted mindenképpen néz meg.