Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

2016.04.23 KrisztiEsLaci

Isten áldja a forgatókönyv íróját! :) Féltem, hogy a megszokott, piperkőc, pedáns nyomozó, hihetetlen logikával, karosszékből oldja meg a bűnügyeket. Ehhez képest kapunk egy rendetlen, meghökkentő, igazi "csöves" lángelmét, aki, ha kell könyökéig tur... Több

2015.08.07 Peeves112

Szerintem ez a film szinte teljesen fantasztikus. Azt kapom, amire vágytam, egy laza kis szórakozást, ami megér minden percet. Nem akar többet adni, mint ami így unalomra nem volt panasz. Nagyon imádtam.

2015.05.20 Sissy

Nem igazán szeretem az ilyen filmeket. Most is csak azért néztem meg, mert barátnőm imádja Robert Downey Juniort és rábeszélt, hogy nézzem meg vele. Viszont pozitív csalódás volt számomra! Meglepően jó a történet, izgalmas film.

2018.02.03 silverkesh

Jó kis film, elgondolkodtató, kis misztikumot próbáltak bele csempészni, amiről lerántja a leplet.

2017.05.23 NLHF

Egyébként sem rossz film, de számomra egyértelműen a zene tette felejthetetlenné. Hans Zimmer ismét bizonyította zseniális tehetségét. Nagyon jó a film hangulata, izgalmas, humoros.

2017.07.10 Kadinta

Nem igazán tetszett, pedig bírom Robert Downey Jr-t és a humorát is. Valahogy a történet nem sikerült olyan jól szerintem.

2015.11.29 golyo95

Robert Downey Jr. alakításában láthattun már több filmet is Vasember vagy a Boszuállok egy szerüen nagyon jófilmek a story tele humoral és akcióval.

2015.05.22 Kriszta

Nagy elvárásokkal kezdtem el nézni a filmet. Azt kell hogy mondjam, hogy a végeredmény sokkal kevésbé lett rossz, mint gondoltam. Nem mondom, hogy a kedvenc Holmes-adaptációm, de azért a hangulata meglehetősen magával ragadó.

2015.03.31 trueblood

A legkevésbé szórakoztató Sherlock Holmes feldolgozásnak tartom. Semmi újszerűség, sok helyen vontatott, elkoptatott klisékből összerakott film. Ennél sokkal élvezhetőbb a 70-es 80-as években készült sorozat, pedig azok az epizódok 40-45 percesek, mégis sokkal többet (akár hangulatban) kihoztak a Conan Doyle novellákból.

2015.02.02 Dotty90

Nem kedvelem az ilyen detektív story-kat.... Viszont a jól megírt szórakoztató történetet, az intelligens, jól kidolgozott, talpra esett figurákat és az izgalmas 2 órát, amit filmezéssel töltök, igen!!!

2015.01.25 dj.piszu

Látványos, fantázia dús, érdekes film

2015.03.12 napsugár'

Nagyon szórakoztató, nagyon vicces és érdekes film. Aki még nem látta, az mindenképpen nézze meg, nem fog csalódást okozni.

2015.03.30 anolib

Robert Downey Jr. egyik legjobb filmjének tartom a Sherlock Holmes-t. Nagyon humorosan adja elő a szerepét és szerintem ettől is olyan élvezetes ez a film.

2015.02.23 joker

Először TV-ben láttam, utána pedig online, hát szomorúan tapasztaltam, hogy mennyi mindent kivágtak a TV-s verzióból, és hogy képesek voltak a leglényegesebbeket kivágni... Egyébként a film tetszett, Robert Downey Jr. tök jó volt benne. Lekötött, szó... Több