Show Dogs
Will Arnett

Mit tehet egy kemény zsaru, ha a párja hozzá képest nyafogó puhány? Elviseli, vagy néha belemar. Ez a rendőrpáros mindkét változatra vevő, mert a keményebbikük egy jó szimatú rottweiler, a gyávább és izgulósabb kétlábú pedig a gazdája (Will Arnett). A feladat: be kell épülniük a világ legnagyobb,… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2018.06.14.

KULCSSZAVAK

2022.08.23 picurka

Vicces kutyás film, nekem tetszett.

2019.02.08 mamiéstöti2

Kicsit többet vártam ettől a filmtől, de azért egyszer nézhetőnek mondanám. Egy-két ütős poén van benne.

2020.03.23 Yosihiro

Kutyaparádé

Igazából nem nagy várakozással ültem le nézni ezt a filmet. Kerestem benne valami vidámat és szívderítőt. Amit kaptam az sajnos gyengécske lett. Egy átlagos sztori egy közepes rendezés és gyenge animáció . Röviden összefoglalva ennyi. Talán a galambok adtak a legtöbb lökést a filmnek amikor megjelentek. Az érzelmek szintjén igazából nem kaptuk meg azt a romantikus képet amit látni akartunk sem a kutyák sem az emberek révén. A történet jól indul de aztán egysíkúvá válik. A ember szereplők nem teljesítenek jót és ezzel az egész film alul marad. Persze gyermeki szemmel ez egy remek kutyás kalandfilm de a mondanivalója az ami aggasztó lehet. Ugyan győz a jó de a végét összecsapták mint ahogy az szokott lenni. A poénok elég jók a filmben de ezzel sem tud a közepesnél fentebb emelkedni a film. Összességében kicsit szakmai szemmel a történet jónak mondható a rendezésben már vannak hibák így a közepes pontot megkaphatja a film ezen része. A hang és zenei effektek jók ez négy csillag. Az animáció és emberi szereplők egyaránt gyenge ez két csillag így az átlag egy közepesen szerethető gyermeki film amit azért érdemes megnézni.... Üdv Yosi

2019.02.19 Szhandee

Klassz kis családi film. Kicsik és nagyok egyaránt tudják élvezni. Mókás, és cukik a kutyák benne.

2018.10.15 zeusz96

Jó gyerek filmnek, de szerintem az animáció nem a legjobb.

A film összbevétele 37 747 362 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 118 424 140 forintot termelt. A hazai mozik összesen 116 236 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Kutyaparádé forgatása 2016. november 28-án kezdődött meg a Pinewood Studio-ban, Walesben, de a stáb Las Vegasba is ellátogatott. Szerző: hp

A film csúnyán leszerepelt a kritikusok körében. A RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon mindössze 17 százalékon áll 46 szemlézett cikket követően (2018. május). Szerző: hp

Megszokott, sőt közhelyes jelenség, hogy az amerikai színészek rajongva nyilatkozzanak aktuális filmjükben melléjük került partnereikről. És úgy tűnik, Will Arnett is behódolt a szokásnak. Mentségére legyen szólva, hogy a Kutyaparádé (Show Dogs, hazai bemutató: június 14.) című családi vígjátékban kutyákkal játszik, és utólag azt mondta, hogy nincs jobb forgatás annál, ha minden nap sok-sok kutya várja a színészt a díszletek között. És Cue, aki a filmben az elrabolt pandakölyök után szaglászó kutyazsarut, Maxot játszotta vele, valószínűleg tényleg barátságosabb, kedvesebb és engedelmesebb az átlagos filmsztárnál. – Sajnos, nem szabadott a filmbeli kutyákkal kedveskedni, mert az kizökkentette őket – mesélte a film kétlábú sztárja újságíróknak a Kutyaparádé kapcsán. – Sokáig nem hittem el, és ahányszor egy jelenetben voltunk, mindig vakargatni kezdtem a fejét. De az idomár végül nagyon lehordott, és azt mondta, én sem tudnék dolgozni, ha folyton simogatnának meg vakargatnának. Hát lehet… én azért kipróbálnám. (IC Press)Szerző: hp

Will Arnett és Gabriel Iglesias harmadszorra dolgoztak együtt a Mogyoró meló (2014) és a Mogyoró meló 2 (2017) filmek után.Szerző: diumiu