Sikoly 3.

Scream 3

2022.01.25 H.a.n.n.a

Courteney Cox újabb frizurát villanthatott. A történet tartogatott meglepetéseket, sok új karaktert is behoztak, még inkább összezavarva a nézőt.

Felpörgették a motort rendesen,és a második rész kissé lapos története után itt ismét zakatol a sztori.Laza,könnyed,szórakoztató,és véres tinihorror,nemcsak tiniknek.Wes Craven megugrotta azt a bizonyos lécet.Kifejezetten jó mozi,popcorn,kóla,és kapcsolódjunk ki.

2017.04.24 indingo

A legjobb rész lett szerintem. Nem csak az értelmetlen gyilkolásról van szó, hanem újra feljön a Sidney anyjának története is. Tetszett a film a filmben gondolat is.

2019.03.18 dailyfilmsan

Annyira gyenge lett, hogy kár volt elkészíteni. A haláljelenetek inkább voltak nevetségesek, mint ijesztőek. Szerintem ez a széria leggyengébb rész. Nagyon próbáltak valami klasszis indítékot kitalálni, de nem igazán jött össze a többi filmmel. Ez a film időpocsékolásra jó csak.

2017.05.20 Szilonka

A második rész sikertelensége után, ezt a részt eléggé odatették. A történet nagyon patent volt, pörgős fordulatos.

2022.01.20 elekm90

A széria ezen része nagyon nem a szívem csücske. A visszatérő karaktereken kívül csupa idegesítő szereplő, élen a "film a filmben", a Döfés teljes szereplőgárdájával, ez számomra nagyon sokat rontott az élményen.

2017.11.01 Bazzzsi

Ez a harmadik rész is a sorozat jobbik feléhez tartozik. Izgalmas ez a filmes témába való átültetése az amúgy is fikcionált gyilkossági történetnek.

2018.04.14 TomÁcs

Az első részben történik valami, a másodikban könyvet írnak róla, a harmadikban meg már fim készül belőle. Zseniális. Itt is jól kavarták a szálakat és végig megmaradt az izgalom.

2017.07.24 Lonka

Talán ez lett a legösszetettebb rész, amely sok esetben visszautal az előző részek történéseihez. Izgalmas volt és a sablonos dolgokat is el tudtam nézni neki.

2017.12.30 Greeta

Furcsa, hogy egy film harmadik része is jól sikerüljön. Itt sikerült a készítőknek. A hangulat és a feszültség megvolt. Pazar a filmen a film ötlet.

2019.02.01 Timcsi

Imádom, hogy a főszereplő csajt mindenki ki akarja nyírni! :) A története most is elég ütős lett.

2019.02.05 Márton

A süllyedő horrorszériák tipikus esete lett a film

Sok olyan horrorszéria létezik a filmes világban, ami az első részével képes volt valami kiemelkedőt, rendkívülit teremtenie és mivel a filmgyárakat elsősorban a pénz motiválja, ezért kevés efféle film marad meg, egy vagy maximum két résznél ékes biz... Teljes kritika

2019.05.13 petraszab

Sok minden történt benne az előző részhez képest. Lendültes és izgalmas a story.

2022.01.14 himi85

A Sikoly-sorozat leggyengébb darabja

A fantasztikus Sikoly 1. és a korrekt folytatás után sajnos gyengült a színvonal, a harmadik rész erős közepesre sikerült. A hangulat és a filmzene még mindig nézhetővé teszi a filmet, de a sztoriban valami frissebbet, újabbat kellene már hozni. Az első két rész írója, Kevin Williamson helyett mást szerződtettek le, ami nagyon is érezhető. A Döfés forgatási helyszínei s díszletei közötti túlélési macska-egér játszmák, bár egyedivé teszik ezt a részt, de ez sajnos nem elég, a pörgős kezdés ellenére is a felénél kifullad a film. Az előző részek szereplőit jó újra látni, Neve Campbell Sidney-je, David Arquette Dewey-ja és Couteney Cox mint Gale Weathers nagyon a szívünkhöz nőtt, bár már az ő karaktereik is vérfrissítésért kiáltanak. Szerencsére a negyedik rész meg is adja ezt, helyreállítja a franchise renoméját, sokkal jobban sikerült. Trilógiazárásként sajnos a leggyengébb darabot kaptuk, de szórakozni, nevetni s izgulni jókat tudunk ezen is. Kellemes nosztalgiázásnak a rajongóknak elmegy. 6/10