Sikoly 4.

Scream 4

2019.05.13 petraszab

Örülök, hogy nem ment át paródiába a film. Kapott egy lezárást és a szereplőktől is el tudtunk búcsúzni.

2015.05.14 Syracuse

11 évet mindenképp megérte várni egy újabb Sikoly-filmre, mert Craven bácsi valahogy helyrerázta legalább a sorozat renoméját. A 3. résznél egyértelműen jobb lett.

2017.09.19 SzFa

Megéri megnézni a Sikoly széria teljessége miatt, de már igazán erre a részre sem volt szükség. Sidney viselkedése ugyan olyan bárgyú, mint ahogy már megszoktuk. A hangulat, a történet, a karakterek a már megszokottak.

2016.02.08 moov18

Nagyon meglepődtem. Pozitív csalódás. Az első rész, ezzel a negyedik résszel abszolút keretbe foglalja ezt a szériát. Méltó befejezése volt a sorozatnak. A második illetve harmadik Sikoly film véresen gyenge volt, unalmas, komolyan vehetetlen. Viszon... Több

2022.01.25 H.a.n.n.a

Ennyi szőkét egy filmben. A történet nem a legerősebb a szériából. A közhelyes dolgokat elpuffogtatták, és felfoghatatlan, hogy miért kell minden részben bénának lenni a rendőrségnek. Ettől függetlenül kötelező darab.

2019.01.16 kristoftoth21

Brutális

Alapvetően jobb mint a harmadik, de az első kettőt csak megközelíteni tudja. Ugyanolyan stílusparódia mint az összes, rebootokat tökéletesen parodizálja. Pozitívum amiért felérhet az elsőkhoz, hogy talán a legváratlanabb fordulatok, halálesetek ebben vannak. Azonban nagyon kiemelkedőt nem tud felmutatni, de egy jó nézhető film. 8/10

2015.06.16 superxaba

A negyedik sikkanást is a tipikus amerikai tinihorror kategóriába lehet bedobozolni, az első résztől gyengébbre sikerült, de a második és a harmadik résznél mindenképpen jobb.

2015.11.22 somi

2015.06.20 neeta92

Ez sem lett egy akkora durranás mint az első rész az tény de legalább köszörült némi csorbát a harmadik rész után. Egynek elmegy kategória amit egyszer megnézel de többet nem vágysz rá.

2016.05.20 petera050

Szerintem valamelyest sikerült visszaadnia az eredeti filmek hangulatát, ami viszont így több év távlatából néha már inkább röhejesnek tűnik, és néha nem voltam benne biztos, hogy ezt a filmet most komolyan gondolják, vagy inkább ez valami paródia. D... Több

2015.07.14 Cercei

Az első részhez képest eléggé egy nagy nulla ez a film, bár persze így utólag visszanézve mai szemmel az sem volt egy nagy szám. De az legalább tényleg stílust teremtett, meg beépült a popkultúrába, de hát ez ezekről a folytatásokról már nem annyira mondható el.

2015.07.27 Márió

Nekem nagyon tetszett ez a rész, az egyik legjobb volt!