Sikoly 4.

Scream 4

2023.04.06 Erik Csok

Tegnap este megnéztem ezt a filmet, mert reklám nélkül adták, én meg úgy voltam vele, miért ne, nézzük meg. Hát, nem biztos, hogy megérte. A Sikoly-filmeknél szokás a film a filmben technika, de ennek a filmnek az elején még ezt is jól megcsavarják. ... Több

Miért kellett ez a rész? Kenyérre,tejre? Más miért nem tudom elképzelni,ezt a semmit miért csinálták? Lapos,semmitmondó,és a Sikoly filmek megcsúfolása ez a rész. Nem ajánlott a megtekintése.

2017.04.24 indingo

Aki szereti a szériát annak biztos tetszett. Nem volt rossz a sztori, bár Sidney már megtanulhatta volna, hogy egyedül nem lófrálunk semerre. meglepett, hogy mennyi ismert arc volt a filmben. Lucy Hale, Emma Roberts, Britt Robertson, Anna Paquin

2017.12.09 Deku

A kezdéssel nagyon oda tették magukat de végül mégis csak egy gyengusz filmet alkottak. Egészen jó film lett volna, ha nem esnek túlzásba a készítők. Nem ajánlom senkinek.

2020.03.17 dailyfilmsan

A technika és a szereplők valahogy elérték hogy eza rész kicsivel jobb legyen mint az előző 3. Nem sokkal de egy kicsit. Ami zavart hogy ugyan az a séma ment végig a filmen megint. Senki sem tanult az előző 3 esetből és megint vígan sétálnak bele a csapdába mint potenciális hullajelölt és ezzel megölik az izgalmat is.

2017.05.20 Szilonka

Csodálkoztam, hogy még egy részt lehúztak belőle és a szereplőgárda is elvállalta. Nekem már sok volt ez a rész., sok újat nem adott.

2022.03.28 elekm90

Bár az első rész szintjét nem éri el, számomra mind a másodiknál, mind a harmadiknál jobban tetszett. Egész jól összeválogatták a kor ismert tiniszínészeit, és a történetben is volt egy-két csavar, miközben hű maradt az eredeti filmek szellemiségéhez.

2016.11.23 sptt

Az első Sikoly film elképesztő jó volt, rajongóvá tett. A második egyszerűen tökéletes volt. Ideális pillanat arra, hogy véget érjen a történet. A harmadik már csak hasonlított a korábbi tökéletes filmekhez, a negyedik pedig... Néha olyan volt, minth... Több

2017.11.01 Bazzzsi

A legutolsó részhez képest is több mint tíz év telt el, nem értem a készítőket miért kellett ennyit várni a dologra. A történet itt már végérvényesen leáldozott.

2018.04.14 TomÁcs

Ebben a részben is voltak újdonságok, de azért nem olyan jó mint az előző három. Elég komplett lett a bezárás, minden szálat elvarrtak, de Sikoly kultusz örök.

2017.07.24 Lonka

Picit átestek a ló túloldalára, kicsit paródia jellegű lett már ez a befejező rész. Kicsit a készítők is belefáradtak. A főszereplő karaktere eléggé leépül az első rész óta.

2019.02.06 Márton

Isten veled Wes Craven és köszönünk mindent!

Sok ember megkérdőjelezi e filmnek a megszületését, hisz a Sikoly széria 1996 és 2000 közt megélt három része effektíve nem indokolta volna egy negyedik rész elkészültét, hisz aránylag egész kerek lezárást kapott a harmadik felvonása és mivel (elsőso... Teljes kritika

2017.12.30 Greeta

Mindent elárul, hogy 10 év után is össze tudták szedni a szereplőket egy utolsó döfésre. :) A történet nem olyan feszes, mint megszokhattuk, de így is kellemes kikapcsolódást nyújt.

2019.02.01 Timcsi

Korrekt lezárása a szériának. Úgy érzem hamarosan fog érkezni egy remake.