
Vélemények (18)
Számomra teljesen korrekt a sorozat, és azt külön kiemelném az első 5 rész után, hogy a gyerekek nem akarnak többek lenni gyerekeknél. Csak remélni tudom, hogy nem fog úgy járni, mint Az akolitus... mert ebben több van, és még több lehet, és azt külö... Több
Srar Warst is elérte Romulus átka. Kicsit jobb fajta de, akkor is kár egy legendából mesét csinálni.
El kell ismernem, nem olyan ordítóan pocsék, mint azon alkotások többsége, ami kijött a Disney-ből. Nyomorpornónak valóban nem olyan hatásos, mint Az akolitus. De még mindig iszonyat pocsék.