
Vélemények (18)
Egy Star Wars-sorozat, ami mert elég kicsi (jó értelemben) és elég oldschool lenni, hogy valami olyasmit mutasson, amit ebben a világban még nem igazán láttunk. Egy szórakoztató és izgalmas kitekintés ez a skywalkerek világából, bár ebből lenne több...
Ez a Star Wars-széria bizony jelentősen épít a nosztalgiafaktorra. A 80-as évek gyerekszereplős kalandfilmjeinek hangulata, valamint a kalózos vonal erős jelenléte is visszaköszön a képernyőről. Az alaphelyzet azonnal párhuzamba állítható a klassziku... Több
Bemutató alapján vártam, és nem csalódtam. A kis Zafír elefántocskáért odáig vagyok, annyira cuki :D Nem mellesleg Jude Law miatt még inkább nézős számomra... Ugyan, furi Jedi szerepben, de az újdonság sose árt a színészeknek. Az eddigi 2 epizód jóra sikeredett, várom a folytatást!
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Összességében nem a legkomolyabb Star Wars-sorozat, több helyütt igen szórakoztató, gyengéd és izgalmas. Egy teljesen elrejtett bolygón játszódik, melynek lakói nem érintkezhetnek a külvilággal, és a galaxisban a legtöbben, akik hallottak is róla val... Teljes kritika
Elkészült a Star Wars világ matiné sorozata is gyerekek számára. Hosszú utat járt be a franchise 1977. május 25. óta, amikor a legelsőként elkészített SW rész (New Hope) az amerikai mozikba került, óriási sikert aratva. Volt egy felívelő szakasz a kl... Több
A Star Wars streaming sorozatok színvonala folyamatosan csökken. A Mandalori és az Andor is tartalmazott jó fejezeteket, viszont az összes többi szörnyen gyengére sikerült, a nézhetőség határán. Az Akolitus lett az első totál nézhetetlen SW sorozat,... Több
Úgy néz ki a rejtélyes At Attin kezdeményezés, mintha az Alapítványból merítkezne. A történet többi része meg feltűnően The Goonies-másolás, szóval olyan sok eredetiség nincs benne. Hogy miért 5 pont ez így nálam? Mert gyerekfilm sorozatként tökélete... Több
Hasonló sorozatok
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Nyomokban tartalmaz a sorozat Star Wars-elemeket. Mutatnak Jedi szablyát, hallunk az Új Köztársaságról, és láthatunk néhány X szárnyút. Ennyi. Jaa... és az űrben játszódik. Egyébként pedig egy Indiana Jones - Kincses sziget hibrid. Azt talán még érte... Teljes kritika
Öt rész megnézése után bátorkodtam értékelni, mert azt már most látom, hogy a közepesnél mindenképp jobb ez sorozat, de az öt csillagot kétlem, hogy meg fogja ütni. Tökéletesen hozza a SW mesélős stílusát, és látványvilágát, jóval kevesebb lövöldözéssel (ami előnyére válik).
Nekem nagyon nem tetszett. Bár lehet csak azért, mert nem én voltam a mért célközönség. A színészek kellően idegesítőek. Volt itt kérem minden sablon, amit Dizsni megkíván. Picsogó másolat. Némelyik rész csak töltelékepizód volt. Tiszta időpocsékolá... Több
Látszik, honnan merített a sorozat és mivel próbálkozik, ami szerintem némelyek számára elrettentő, viszont az eddigi két epizódot én élveztem, jól szórakoztam rajta. Bizonyára folytatom majd.
Kitűnő szórakozás lehet a legfiatalabb korosztálynak. Mi, akik Az idő urai című animációs filmen nőttünk fel, ami akkor rendkívül érdekesnek és izgalmasnak számított, irigykedve nézhetjük, amit látványban a mai gyerekeknek kínál ez a sorozat.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A Star Wars világát nagyon szeretem, bár egyes mozifilmek az utóbbi időkben, cselekményében, szereplőosztásában inkább hanyagolom. A sorozatokkal az a baj, hogy egyszerűen túl rövidek, kevés részeket gyártanak, talán nincs ötletük egy folyamatosan v... Több