Slender Man - Az ismeretlen rém

Slender Man

Vox.hu
2018/08/24

„Csinálj jobbat!” – hányszor olvassa a kritikus a kommentek között ezt a klasszikust, amikor nem tetszik neki egy film… Sokszor. Nos, örömmel (vagy inkább szomorúan) jelentem, hogy ennél a filmnél még én is tudnék jobbat csinálni. Jó, nagyjából mindenki tudna. Több

MovieAddict
2018/08/26

Értékelés: 3.5/10
Sajnos az előzetesek látva az is látszik, hogy a drága jó stúdió kedvére vagdosta White művét, így sok, talán érdekes és véresebb jelenet maradhatott ki, bár az is lehet, hogy a végeredményen ez se sokat segített volna. A film így is, úgy is fárasztó és közhelyes lenne, melyet tényleg csak tinédzsereknek szabad megnéznie, kiknek sokkal alacsonyabb az ingerküszöbe. Amúgy meg Hollywood vajon mikor fog lecsapni Momóra? Vagy inkább ne adjak tippeket? Több

Artsomnia
2018/08/30

Ha valaki tényleg igazi horrort akar nézni, akkor inkább keressen mást. Ha pedig valami elháríthatatlan erő folytán mégis kénytelen megnézni, próbálja a humoros oldalát felfogni a dolognak: biztos, hogy így nagyon szórakoztató kikapcsolódást fog jelenteni számára is. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2018/09/21

Esti mese felnőtteknek
Hiába vannak ijesztgetések, hiába próbálnak nyomozni a főszereplők, az egész annyira vontatott és feszültségmentes, hogy a néző inkább elalszik mint megijed. A szereplők közötti konfliktusok pedig a legrosszabb tini sorozatokat idézik meg, pedig a színészgárdával még nem is lenne gond. Több

Cornandsoda.com
2019/02/15

Értelmetlen és egyszerűen rossz
Összefoglalva a film kap 20 pontot a 100-ból, mert a hangulatkeltés és a nyugtalanító képek valóban felkavaró érzést keltenek a nézőben, de minden másban hibáztak. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!