A kém

Spy

2015.08.12 Rikudou6

Teljesen oda voltam ezért a filmért vagy inkább vagyok . Pörgős akcióval tarkított tömör szórakozás. Pontosan ezt várom egy filmtől, hogy bármikor is üljek, le elé elszórakoztasson. Ez megtette.

2017.02.17 Acropolis

Szokványos, átlagos akciófilm, egyszer nézhető kategória. Jason Stathamtől körülbelül ezt vártam. Semmi extra középkategóriás film néhány jó poénnal.

2016.04.27 mrfaktor

Nagyon jó kis akció-vígjáték, amire többen fogadtak volna, hogy elszúrják a készítők, de nem. Külön öröm, hogy nálunk forgatták, és hogy Budapest most valóban önmagát alakította, és nem is akárhogy. Azt hiszem mindnyájan büszkék lehetünk.

2017.05.17 miklosvaridori

Nagyon karakteres, vicces, jó filmnek tartom, tele van klassz jelenettel, egyszerűen nem lehet unatkozni rajta, minden pillanata nevetésre késztet. Imádtam a főhősnőt!

2015.07.27 Fildi

Végig lekötött a film. Nagyon jópoénok voltak benne, szakadtam a röhögéstől. A szereplő válogatás találó és tetszett hogy nem sablon színészekkel teli, minden szereplő egy-egy igazi karakter.

2015.06.30 Prücsök

Nagyon nagy film. Van benne akció, izgalom, kiváló humor, minden ami egy jó filmhez kell. A forgatókönyv, a rendezés nagyon jó. A színészekre se lehet panasz, Jason Statham itt is bizonyított. Ajánlom!

2019.02.15 vyctoria79

Hajrá csajok

Én imádom ezt a filmet, a 'Női szervek'-kel egyetemben. Lehet fanyalogni a stílusán vagy a szókimondó szövegén, de ezek az emberek inkább tájékozódjanak a film előtt, hogy mire lehet számítani. Melissa McCarthy a kemény csaj szerepében (akinek helyt kell állnia a férfiak uralta világban) most is remekel. Leginkább azok fogják értékelni a filmet akik szintén ilyen belevaló csajok, vagy közelről ismernek egy ilyet. ;)

2016.09.28 Zoe091

Ezen nevettem annyit, a kedvenc színészeimet rakták össze. Jó lenne belőle egy második rész is. Az akció jeleneteket megcsinálhatták volna egy kicsit jobban is, hogy látványosabb legyen, de ettől eltekintve kedvenc.

2015.11.02 sztankobazsi

Moziban láttam és egyáltalán nem bántam meg. Végig szakadtam a röhögéstől, bár Jason Statham nekem kicsit sok volt. Statham keményebb Norrisnál: annyi chipet kiszartam computer lehetnék. Szép a zakód; én szabtam baszki, és sorolhatnánk még az efféle ... Több

2017.10.30 Zsuzsy

Egyszeri nézésre való, átlagos film, de semmi újat nem adott. Humora középszerű. A színészek alakítása is átlag. Egynek elment, de újra nem nézném, sablonos akció!

2015.08.13 fagitta

Pörgős, vicces, de némely poén erőltetett és már inkább fárasztó. Az alpári beszólásokat kihagyhatták volna mert ezzel csak leviszik a színvonalát. Jude Law t csípem benne.

2015.07.30 Aranyhal

Igazi akciódús film, ugyanakkor tele nagyon jó poénokkal. Jude Law és J.Statham alakítása is meggyőzött. Valódi élményt nyújtott. Ami nem tetszett benne, hogy vannak trágár poénok benne. De összességében jó.

2016.10.05 niky86

A kém egy igazán vicces vígjáték kedvenc színésznőmmel, Melissa McCarthy-val a főszerepben. Nagyot néztem, mikor kiderült számomra, hogy a film egy részét Budapesten forgatták, ezt nem tudtam korábban. Érdemes megnézni.

2016.05.08 deneslau

Melissa McCarthy filmjei közül szerintem mindegyik jó, a női szervek után ez tetszett a legjobban. Vicces, karakteres és minden figyelmet lekötő film érdemes moziban vagy othon megnézni, mert tényleg eltalálták.