A kém

Spy

2018.03.23 NFG

Melissa McCarthy és Jason Statham is a kedvenc színészeim köze tartoznak! A film nem szűkölködik akciójelenetekben, sem humorban! Nagyon szórakoztató! Csak ajánlani tudom!

2020.08.30 sammy88

Budapest Budapest de csodás

Sajnálom, de egyszerűen nem lehet ettől elvonatkoztatni. Akarva akaratlanul azon kattogtam, hogy ezt meg ezt épp hol vették fel és, hogy akár én is össze futhatattam volna Melissával ha egy kicsit is ráállok a témára, hisz konkrétan a szomszédságomban is forgattak. Na de a filmről... humorában nem hozta az elvárt színvonalat, mint amit a Női szervek, és Jason Statham túlzásaitól néha frászt kaptam, de a tipikus amerikai, nyomozós-akciófilm szintet hozta.

2016.04.25 HanGa

Melissa McCarthyt egyre jobban kezdem megkedvelni, a filmben is óriási. A történet egyszerű, de a megvalósítás annál jobb. Nagyon kis humoros lett és imádom, hogy nálunk forgatták.

2015.10.10 Ragemarci

Hányós, fingós, péniszmutogatós, de meglepően jól szórakoztam. A paraszt beszólások jókor vannak jó helyen és tetszik, hogy mindenki saját maga paródiája.

2016.09.23 Ghotik

Viszonylag jó film. Szórakoztató, lehet rajta nevetni, de valamennyire sablonosnak mondható. Jason Statham hozza a megszokott formáját. Vicces, szórakoztató film.

2016.07.11 hejnekem

Egy rettentően vicces és szórakoztató film, amit csak ajánlani tudok megnézésre. Bár lehet néha sok főszereplő, de ezen túl lendülve is lehet értékelni a filmet, külön jó benne, hogy tele van magyarországi helyszínekkel, ami még különlegesebbé teszi számunkra.

2016.06.28 wooderman

Szerintem elég jol sikerült ez az akció -vígjáték. Végre nem csak toppmodell csajokkal van tele, ezáltal más lett, teret kapott egy teljesen új felfogással bíró történet!

2017.02.04 Sem Rorrey

Nagyon tetszett, pörgős, humoros film. Melissa McCarthy nagyon ott van ebben a filmben, óriási alakít. A magyarországi helyszínek pedig plusz jó pont.

2016.06.27 Kirana80

Amikor az ember fetreng a nevetéstől a moziban. Van benne némi altesttáji humor, de igazából minden szereplő egy egyéniség. Kellemes csalódás volt végre Jason Statham, akivel a szájkaraték szállóigévé váltak Melissa McCarthy-val :-D A kémfilmeknek egy jól sikerült paródiája véleményem szerint, többször nézős.

2016.10.10 Hablaty

Néhol a szokásos undorító amerikai poénokkal apellál a film, de ezeket leszámítva humoros a története, a szereplők játéka élvezhető.

2015.10.30 [email protected]

A mozi előadást végig röhögtem mert egy fergetegesen jó pörgős cselekményes vígjáték. Minden percben történt valami nem hagyott unatkozni. A színészek összeválogatása is találó.

2016.06.13 adamkatka

Melissa Mccarthy ezúttal is remek szórakozást ígér, nagyon szeretem a humorát,a mimikáját, az egész előadásmódját. Felejthetetlen vígjáték sok humorral és aranyos megnyilvánulással.

2016.02.11 Rayman102

Nem tudom miért, talán nem volt olyan hangulatom, de nekem annyira nem tetszett. Lehet viccesebbet vártam nem tudom. Egyszer mindenképpen ajánlom a megnézését.

2015.06.19 Lord British

A poénok már ezerszer lerágott csontok, mégis ugyanolyat ütnek mint régen. Végig pörög, üresjárat nincs, nem kegyelmez a rekeszizmoknak sem a film. Külön jó pont szeretett fővárosunk látványa, illetve a végén a Balatonos hülyeség.