Star Trek: Mindenen túl

Star Trek Beyond

2016.11.03 Tibor1114

Sajnos az előző két részhez képest szörnyen nyege a sztori is nagyon vontatott és kevés akcióval.Érdektelen a film sajnos sokkal többet vártam volna.

2016.07.27 Homer

A star treken nőttem fel gyerekként és mára már nagyon sajnálom, hogy egyáltalán elkezdtem nézni ezeket a filmeket. Ezek csak a régi hangulatot, stílust akarják meglovagolni a hatalmas rajongótáborral, hogy minnél több pénzt kaszáljanak.

2017.03.03 Acropolis

Akiknek az eddigi részek tetszettek, azoknak ez is tetszeni fog. Látványos, izgalmas és pörgős film, magával ragadja a nézőt. Akár többször is nézhető.

2016.10.05 niky86

Nem volt rossz film a Star Trek Beyond, de mély nyomot sem hagyott bennem, sőt abban is biztos vagyok, hogy egy év elteltével képtelen leszek majd felidézni, mi is történt benne. Sajnos nem ér az előző rész nyomába.

2016.12.02 gubimari

Nagyon szeretem a Star Trek filmeket és szerintem a Mindenen túl is hozta ugyanazt a színvonalat, melyet a széria valamennyi része produkálni tudott. Igen látványosra sikerült.

2017.02.23 időjós

Van benne elég sok látványos jelenet, ezek miatt igencsak érdemes megnézni a filmet. Viszont maga a történet engem nem kötött le annyira. Jobb is lehetett volna.

2016.09.17 krazucsi

Néha kissé vontatott a film és nem adott sok újat. Minden benne volt, ami Star Trek-ként kötelező, de nem tudott ezen kívül semmit felmutatni. Még a szereplők jellemfejlődése sem annyira markáns, mint amilyen lehetett volna.

2017.01.08 des.tiny59

Kellemes csalódást kellett átéljek és ez az egyik legnagyobb pozitívuma a filmnek. Legnagyobb meglepődésemre ez a film sokkal jobban teljesített mint azt első ránézésre mondtam volna róla. Kedvencem lett annak ellenére, hogy nem egy túl játszott film és ettől talán még megnyerőbb maga a film.

2018.03.14 Onódi Zoltán

A három új Star Trek közül ez a leggyengébb. De így sem rossz.

2017.01.22 mfos

4 csillag sok, 3 kevés a filmnek. Nagy lendületettel kezdtem a megnézéshez és nem is nagyon csalódtam benne, de ahogy a Bosszúállók 2 esetében is, ennél a filmnél is túl sok volt már minden. Még talán a Zsivány Egyest hoznám fel példaként: sok minde... Több

2018.07.23 Randallot

Teljesen rendben volt a film, de azt be kell vallania minden rajongónak, hogy még mindig a 2009-es mozifilm árnyékában járunk csupán. Nem vagyok biztos benne, hogy sikerülhet valaha is meghaladni a trilógia első részének sikerét. Ez a harmadik rész b... Több

2016.07.22 entercode

Nem vagyok igazi Star Trek rajongó, de imádom a sci-fiket. Az első mozifilm nagyon tetszett, a második és a harmadik viszont csalódást okozott... Alapvetően nem egy rossz film, látványos, vannak jó poénok, az egyetlen bajom az volt, hogy számomra kiszmítható volt, és emiatt kissé unalmas is.

2019.07.21 EDUARD98

A film remekül ötvözi a régi és az új Star Trek sorozat elemeit. A legjobban a Kirk és Spock között lejátszódó közjátékokat élveztem, nagyon a lényegénél sikerült megragadni mindkét karaktert. A látvány természetesen oltári, ennyi pénzből lehet is il... Több

2017.07.24 Krisz860423

Nem vagyok Star Trek rajongó, de gondoltam adok egy esélyt a filmnek, hát nem estem hasra. Szerintem nagyon egyszerű a történet, semmi csavar nincs benne.