Stephanie

Egy fiatal árvát és egy nem e világi erőket birtokló lányt maghoz vesz egy férfi és egy nő, akik azt állítják, ők a valódi szüleik.

(hp)

Rendező: Akiva Goldsman
Író: Ben Collins
Forgatókönyvíró: Luke Piotrowski
Premier: 2017.04.27.

2023.07.02 Interfectorem Sabnock

Ezt odatették rendesen!

Akiva Goldsman tökéletesen megoldotta a feladatot, örömet szerezve ennél fogva a film nézőinek. Az amcsik összeszedték magukat, és ennek szerencsére „mi ittuk meg a levét”. Elmagyarázom röviden és tömören. Persze elöljáróban hozzátartozik, hogy eh... Teljes kritika

2020.04.17 BoBamburg

Meglepően jó kis Sci-fi/horror, ami végig fent tartja a feszültséget azzal, hogy nagyon kevés dolgot árul el, így állandó kételyben és kíváncsiságban tartva a nézőt. Aztán persze a végére helyére áll minden egy kellemes kis csavarral.

2018.05.17 Psycho89

Rossz filmnek nem mondanám de azért hiányzott egy kicsit bővebb kifejtés az előzményeknél, de lényegében a film részleteit a nézőre bízzák. Egyszer nézhető de nem lesz a kedvenceim közt.

(2019. 01. 19.)
Kiknek ajánljuk? Akik meg akarnak lepődni azon, hogy mennyire tehetséges gyerekszínészek vannak a világon és akik szeretnének egy olyan drámai horrort látni, amely tele van rendkívül kemény jelenetekkel. Több