Sully - Csoda a Hudson folyón

Sully

2019.09.08 Dada

Kár hogy csak 208 érdekes másodperc van a filmben, a többi csak szevedés, méghozzá lassú, vontatott tempóban. A történet önnmagában még érdekesnek tekinthető, de a film ritmusa nekem túl lassú. Eastwoodnak volt már jobb rendezés is szerintem. Mindazonáltal a színészi játék erős a főbb szerepekben.

2016.09.10 panhnedy

Én szeretem Tom Hanks-szet, és most is hibátlanul játszott, de a film egészében nekem nem annyira jött be. Vontatottnak tűnt, egy csomó felesleges jelenet miatt lassan halad a cselekmény.

2017.06.19 Tulvivaa

Tom Hanks remekül szerepelt ebbe a filmben is. De elszomorít a tény hogy valóban megtörtént és a kapítányt köszönet helyett inkább megvádolták, így akarták leveni magukról a terhet, és ez a baj!

2017.02.06 smartin9588

Nagyon tetszett a film Tom Hanks nagyon jól játszotta a szerepét. Tetszett, hogy magát a körülményeket mutaták be. Az elményből csak Tom Hanks felesége tudott elvenni. Az a hiszti amit leművelt szörnyű volt és érdektelenamiről beszélt. Nagyon időhuzás szagú volt.

2016.09.11 Saforcada89

Szenzációs film! Amin a pilóták keresztülmentek, nem egyszerű! A film ezt tökéletesen visszaadja! Persze nem egy kaszabolós film, érteni kell!