Sully - Csoda a Hudson folyón

Sully

2019.09.25 Ms. Akárki

Tom Hanks legjobb filmje. Nagyon érdekes, ahogy lépésről lépésre bemutatják a katasztrófa mozzanatait és hogy a kapitány miként reagált, mérlegelt, hogy ennyi embert megmentsen. Látványosan és tanulságosan mutatták be a történteket.

2017.06.06 Szilonka

Bosszantó film. Maga a története hihetetlen, hogy nem számít semmit az embri élet a nagy cégektek. Ők kapják meg a pénzüket, minden más le van tojva.

2018.12.21 MP170506

Jól összerakott film. Az élet írt egy tanulságos, szerencsésen záruló katasztrófafilmet. Kiválóan megoldották a pilóták a manővert, mégis meghurcolják őket. A színészek remekül alakítják karakterüket.

2020.07.24 harnas1207

Tipikus példája annak, hogy nem minden igaz sztoriból lehet filmet forgatni. 208 mp-ből 1,5 órás filmet hoztak össze. Egy kis kamu körítéssel, hogy meghurcolják a hős pilótát. Sajnos csak annak tetszhet ez az unalmas film, aki a hírekbe nem látta ezt az eseményt. A pilóta szuper, a film nem.

2016.09.10 puffancshercegnő

Alapból szeretem az ilyen témájú filmeket, főleg a katasztrófa bemutatását. Ebben a filmben nem teljesen ez az akció volt a középpontba állítva, mégis teljesen magával ragadott. Tom Hanks zseniális volt, szerintem ezzel a filmmel Clint Eastwood-dal az Oscarra készültek már (jogosan). 5/5

2017.03.04 hsanya182

Megtörtént eseményt dolgoz fel maga a légikatasztrófáról és az azt követő jogi tárgyalásról. Rossz érzés az, ha mindent megtettél érte mégis elítélnek, meghurcolnak... Pozitív végkicsengésű film, jó rendezés. Egyszer érdmes megnézni.

2017.10.21 Bazzzsi

Érdekes film, tehát annak mindenképpen ajánlom aki szereti a megtörtént eseményeken alapuló sztorikat. Helyenként lehetett volna lényegre törőbb, mert voltak benne unalmas jelenetek.

2016.10.12 Fahéjgolyó

Nagyon tetszett a baleset és a tárgyalás valósághű rekonstrukciója. Az őszi Oscarra pályázunk filmek talán első darabja, remélem sok ilyen színvonalas darab fog még kijönni ebben az évben.

2017.01.23 MMcFly2015

Nem tudtam miről fog szólni, de Clint Eastwood, mint rendező, és Tom Hanks, mint főszereplő nálam garancia volt a jó filmre. Így is lett. Normális esetben, egy ennyire egyszerű történetet nem is kellett volna filmre vinni, de Eastwood, annyira jól já... Több

2017.07.26 Lonka

Furcsa volt Tom Hankset tejfel fehérként látni, de megszoktam. A történtet jól építették fel, volt benne egy kis feszültség, de a közepe kicsit unalmas volt nekem a tárgyalásokkal és kihallgatásokkal.

2017.01.30 MKristijan

Bedobtak szépen a mély vízbe az elején :) kérdéses volt a teljes végkifejlet, mert az akkori történések nem igazán maradtak meg, de érdekes ez a szituáció, végig a képernyő előtt tartott. :)

2017.01.30 rainman

Semmi túlzás, egy egyszerű dráma, kissé faarcú Tom Hankssel! Nem sok volt a sztoriban, de érdekesen kihoztak belőle másfél órát. Semmi kiemelkedő, de mégis kellemes időtöltés.

2019.02.14 Timcsi

Nem a kedvencem Clint Eastwoodtól, de maga a története érdekes. Tom Hanks egy kicsit halovány a szerepben.

2019.04.21 petraszab

Érdekes történet mondanivalóval, és sok kérdést is felvet. Látványra és hangulatra is magával ragadó film.