Sully - Csoda a Hudson folyón

Sully

2017.12.31 Zsceeeka

Végre egy újabb jó film Tom Hanksnél. A szerep tökéletesen illett hozzá és jól is alakított, a sztori magával ragadó, és a megvalósítás is jól sikerült.

2019.01.05 szabomarc

Tetszett a film, a megtörtént események tekintetében még inkább. Nagyon jól dolgozták fel a történetet, a képi világa is jó volt a filmnek, nekem nagyon tetszett az egész munka. Ajánlom.

2017.06.22 Olivér Rózsa

Egészen meglepődtem hogy igaz történet. Remek kivitelezésű film, nem akar sokról szólni de amiről igen arról nagyon. Szinészeti alakítás Tom Hanksnek remek volt

2018.08.03 Deniel

Tom Hanks-től még nem láttam rossz filmet és ez most sem változott! Zseniálisan és teljesen hitelesen alakítja szerepét, meg úgy egyébként az egész film nagyon hiteles! Többször nézhető film, ajánlom mindenkinek!

2016.11.29 Ercsi

A légikatasztrófát bemutató flmek szerelmesei bizonyára imádni fogják a Sully-t. Szerintem nagyon jól sikerült, látvyános film, melyben a kedvenc színészem, Tom Hanks alakítja a főszereplőt.

2017.08.27 T.Andras

Tom Hanks-nek mindig sikerül elérnie, hogy újra és újra azt mondhassam, na igen, ez Tom Hanks, az egyik legjobb színész a világon. Maga a film is nagyon izgalmas, de Hanks-nek köszönhetően a színészi játék is kiemelkedő.

2018.08.13 koricapito

Zseniális.

2019.01.13 tooker

A Sully - Csoda a Hudson folyón megtekintése után megerősödött bennem az, hogy Tom hanks sokkal jobban szerepel és teljesít színészileg a drámákban mint a sablonos vígjátékokban.

2017.05.02 Wolowitz

Szeretem az igaz történeten alapuló filmeket és ezt itt történetesen nagyon jól eltalálták. Elég durva belegondolni egy ilyen helyzetbe, hiába tettél meg mindent amit lehetett, mások csak kételkednek az emberben és egy idő után még önön maga is kezdi elhinni. Ez pedig sok frusztrációt okoz és feszültséggel teli a film.

2017.11.10 Krisz860423

Tom Hanks remek színész, ahogy már megszokhattuk, már csak miatta is megéri megnézni. Sajnos annak ellenére, hogy mindenkit megment mégis rá akarják hárítani a balhét, de szerencsére jól végződik.

2016.09.11 spikeZ

Nekem nem igazán tetszett ez a film. Jobbra, izgalmasabbra számítottam. Nem feltétlenü az a baj, hogy nem lőnek a filmben 90 percen keresztül, de alig történik valami, és ami történik, az is nagyon lassan megy végbe.

2017.09.09 M4T

Igazán nagyszabású film, nem lepődnék meg, ha jelölnék a rendezést vagy a férfi főszerepet Oscar-díjra. Én különösen szeretem az igaz történeteket feldolgozó filmeket, ez pedig egy nem hétköznapi pilóta kálváriáját mutatja be. Tom Hanks bravúros, egy... Több

2018.09.02 fercsipeter

Mindig szerettem az igaz történeten alapuló filmeket, így ezt is! Számomra nem volt kérdés, hogy nem a pilóták hibáztak, inkább megdöbbentő, hogy a szakértők ilyen lényeges dolgok mellett simán elmennek, és próbálják a pilótákra húzni a vizes lepedőt... Több

2016.09.13 olgaasFug

Kész! Tom Hanks és Clint Eastwood mocskosul működik együtt. Sully karaktere szinte leszáll a mozivászonról, belehajol az arcodba és elmagyarázza, hogy ő negyven éve pilóta. Noha nem egy pörgős film, megvan a maga íve, és maximálisan rájátszik a nézőkben kilakuló érzésekre.