Sóhajok

Suspiria

2022.02.24 Greta

legújabb vélemény a nap véleménye

Nem tökéletes, de maradandó

Luca Guadagnino merész és nagyszabású tervet valósított meg ezzel a filmmel, ami részben sikerült, de nem lett hibátlan. A közönség és a kritikusok körében is lettek rajongók és heves ellenzők, attól függően, kit varázsoltak el a film erősségei, és k... Teljes kritika

A közelébe sem ér az 1977 -es eredeti filmnek,amit egy zseni,Dario Argento rendezett.Ez nem is remake,inkább egy nagyon rossz reboot,amit teljesen értelmetlennek,és undorítónak tartok.Szégyen,hogy Argento mesterművét kifigurázzák.

2018.11.09 indingo

a nap véleménye

Sóhajok, a film amit nem akarsz újra megnézni

Sóhajok. A film címe nagyon találó. Sokszor és hangon sóhaj hagyta el a számat, miközben néztem. Teljesen ismeretlenül vágtam neki a filmnek. Azt tudtam, hogy az 1977-es sikeres horror remake-je. Egy művész filmbe ültetett horror nem hangzik rosszul.... Teljes kritika

2019.08.14 Szilonka

Azt elismerem, hogy különleges történet, de valahogy elborzasztott az egész. Szeretem a horrort, de ez nem tudom mi volt.

2019.04.28 BoBamburg

A történet sok eltérést mutat a '77-es eredetihez képest, de ez nem feltétlenül baj. Szép és okos film, de elődével ellentétben valószínűleg sosem lesz egy korszakalkotó mű. De ettől függetlenül egy korrekt remake szép képi világgal és erős atmoszfé... Több

2019.01.05 Bazzzsi

A táncjelenetek talán értek valamit a filmben, no meg Tilda játéka, de ennyi. A története engem zavart.

2019.12.29 TomÁcs

Én úgy írom ezt, hogy szeretem az elvont filmeket. Maga az ötlet jó volt, nem mindennapi filmről van szó. Felkavar, olykor felbosszant.

2018.11.17 VvV

Úgy csavarják benne a szálakat, hogy a történet előrehaladtával egyre jobban érdekli az embert, de valahogy a végére eléggé elfáradt a történet és nem tudott sokat adni.

2020.10.11 Ildikó Bacskai

Akkor megnézem az eredetit is

A film hangulata magával ragadó, nőies dinamikájú, egy percig sem éreztem nyomasztónak inkább hol izgalmasnak , hol pedig szomorúnak. A lenti vélemények alapján izgatottan várom, hogy megnézzem a Dario Argento verzióját. UI: még napokkal a megnézést követően is mélázok a jeleneteken és a film zenéjét hallgatom munka közben, szóval nagyon is magával ragadó film.

2019.08.14 Lonka

Szerintem jobb, mint az eredeti bár sokaknál még így is kivágja a biztosítékot. Érdekes a története, nem kiszámítható, helyenként elég véres.

2019.01.26 Timcsi

Egyedi látványvilág és nem mindennapi történet. Helyenként eléggé felkavaró, de ez a történet velejárója.

2019.04.28 petraszab

Nem pont erre számítottam. Voltak az előzetesben moziba csalogató jelenetek és színészek, de nem túl különleges történet.

2018.11.27 Bizsu82

Kicsit többet vártam a filmtől. Az eleje jól indult, de a végét összecsapottnak éreztem és vártam volna valamiféle fordulatot. Kicsit lapos lett. Átlagosnak ítélem.

2021.08.23 Gauss

Ez az eredeti Sóhajokhoz képest nevetséges. Volt benne egy-két jónak mondható jelenet, de sok unalmas passzus is. Egyszerűen ez semmi.