Szerepcsere

Trading Places

2022.11.29 m.kaladze

Ebben a filmben nekem kivételesen nagyon tetszett, ahogy Jakab Csaba szinkronizálja Eddiet, ahogy Rudolf Péter is az Aranygyermekben és Csankó Zoltán is a Dzsentlemanusban. Pár perc kérdése és megszokja az ember, de azért mindenki tudja amúgy, hogy ha Eddie, akkor Dörner György.

2019.04.02 Puncs

Régi jó kis vígjáték, nem ez Eddie Murphy legjobb filmje, de simán meg lehet nézni többször is. Jó a szereposztás és a sztorija is érdekes, közben még szórakoztató is.

Jó a sztori,és nagyon ülnek a poénok is.Eddie Murphy csúcsformában,mellette Jamie Lee Curtis nagyon szuperül néz ki,és Dan Aykroyd is nagyot játszik a filmben. Ajánlott kategória.

2015.04.26 Bizsu82

Kategóriájában jól eltalált film. Szórakoztató, nevettető, és ma is helytáll, nézhető. Nem gagyik a poénok, valóban lehet rajta szórakozni és Eddie Murphy tényleg jobb alakításai között van.

2018.08.15 Norbert93

Eddie Murphy csúcsformában van a filmben és Dan Aykroyd sem marad el tőle. Jól felépített, nagyon vicces és lendületes vígjáték. Mindig jót derülök rajta.

2020.03.24 Artúr

Végtelen

Végtelenül leegyszerűsített történetszál. Pucér motivációk és abszurd mellékjelenetek. Mégis: az üdítőan egyszerű párbeszédeket véleményem szerint átszövi valami furcsa 80-as évek hangulat. A kosztümök, zagyva-szürke nagyvárosi képek furcsa megnyugtató érzéssel töltöttek el. Azt hiszem gondolatban visszatértem gyermekkorom esős vasárnap délutánjához, a kötelező reklámbokkal, ... valahogy a netflix elé.

2019.12.02 HitGirl

Nagyon jó film ez, kétség sem fér hozzá. Eddie Murphy hőskorából származik, amikor még jó szerepeket játszott, és nem volt nézhetetlen az összes filmje. De Dan Aykroyd is nagyot alakít, az ő figurája is egyszerűen megunhatatlan. Ha van olyan film, am... Több

2018.03.19 silverkesh

Jó kis film, lehet rajta nevetni, Eddie Murphy normális filmjei közé tartozik.

2015.10.17 MrBlond

Nagyon jó film, nem lehet túl sokszor megnézni. Első osztályú komikus színészek egy rendesen, normálisan megrendezett vígjátékban, ami tényleg tele van poénokkal, de közben nem lapos, nem ordenáré, hanem minden percben élvezhető, kedves és aranyos. Így kell jó filmeket csinálni.