Szex és New York

Chris Noth
Cynthia Nixon
Chris Noth
Sarah Jessica Parker

Folytatódnak a négy New York-i barátnő kalandjai. Carrie boldogan él együtt Biggel, megtalálják álmaik lakását, és az esküvő napját is kitűzik. Ám a nagy napon Big bepánikol, és nem jelenik meg az oltárnál. Hogy kirángassák Carriet a depresszióból, a három barátnő elviszi őt Mexikóba… Több

Forgatókönyvíró: Candace Bushnell, Darren Star
Premier (HU): 2008.06.05. | HBO Max (2021.09.03.)

2022.03.18 Gábor390920

Pár évvel az ikonikus sorozat lezárása után készült el az egész estés mozifilm, amely tovább követi Carrie Bradshaw és barátnői életét New Yorkban. Itt is nagy szerepet tölt be a szex, bár már kevesebb van belőle, a film inkább Carrie és Mr. Big eskü... Több

2017.11.20 ArpiHajdu és Réci

A Szex és New York filmsorozat verziója egy olyan kultuszt teremtett, amely abszolút a filmvászonra kívánkozott, a rajongók nem kis örömére. Persze ebben mindig ott rejlik a bukás lehetősége, nem véletlen, hogy sok kultsorozatból nem készült a mai na... Több

2017.10.25 Deku

Kár volt azonnal lehúznom, később néztem meg mint kellett volna mert nagyszerű film. Mivel első ránézésre nem jött be és azonnal elítéltem. Aztán egy unalmas délután mégis úgy döntöttem, hogy megnézem és láss csodát bejött, de nem is kicsit.

2019.07.23 Ms. Akárki

Már a sorozatot is nagyon imádtam. Igazi csajos kikapcsolódás. A filmben sem csalódtam. Felkapta a sorozat történetfonalát seperc alatt. Sarah Jessica Parker karaktere a kedvencem. Vicces, pörgős, romantikus film. Kötelező látni mindenkinek aki már a sorozatot is szerette, mert ez legalább annyira jó.

2017.04.15 indingo

Nekem a sorozat jobban bejött. Viccesebb volt és a történetek is izgalmasabbak voltak. Egy egész estés film már más tészta. Annyi tartalmat nem lehet belerakni, mint a 20 perces kis részekben volt és így már felhígul az egész és nem olyan vicces.

A filmben Carrie ugyanazt a mobiltelefont használja, amit a sorozatban végig. Hogy régebbinek és megviseltebbnek látszódjon még egy szigetelő szalagot is ragasztottak rá.Szerző: ArpiHajdu és Réci

2008-ban a 4. legtöbb bevételt hozó film volt Magyarországon.Szerző: mamiéstöti2

A cetlit, amit Carrie megkap arról, hogy az övé lehet az esküvői ruha, Vivienne Westwood írta.Szerző: kázsé

Patricia Field szerint a virággyűrű, amit Smith Samanthának ad, 50 000 dollárt ér.Szerző: kázsé