Szigorúan piszkos ügyek

Mou gaan dou

2023.03.05 Zsolt Szabó

Ezt a filmet még Scorsese is látta

Aki ismer, az tudja, hogy finnyás vagyok filmek terén, és nem mindent vesz be a gyomrom, így az ázsiai alkotások is eléggé alján van az érdeklődési körömnek, de erről a filmről azért még én is hallottam, és már nem most, de eddig nem néztem meg. Pedi... Teljes kritika

2022.02.01 BoBamburg

Tök jó film meg minden, de elrontotta az élményt, hogy a Tégla filmnek hála (igen, én is azt láttam előbb) pontosan tudtam, mi lesz a vége. Kár, mert kellemes meglepetés lett volna, de így is egy szuper krimi.

2017.11.01 hsanya182

Beépített zsaru, beépített bűnöző. Avagy mindenki ahogy írta a Tégla c. film elődje. Egynek elmegy, nekem kevesebbet adott mint a másik film.

2022.05.04 De Matt

Jó film, de nem hibátlan. A karakterek nagyon jól felépítettek, a cselekmény néha egy kicsit sántít, de összességében jó. Jól pörög, és nincs sok felesleges fecsegés benne, mint ahogy számos hasonló filmben ezt megszoktuk.

2015.06.03 Laci000

Zseniális! Ez a film nagyon egyben van mindenféle tekintetben. Nem magasztalom külön-külön, minden tetszett benne! Látni kell! Téglával való összehasonlításképp, ezt én is jobbnak tartom.

2015.07.11 moony5972

Ez az a film volt, amire azt mondom, hogy nem. Tudom sokak nem értették, de számomra nem adta át azt, amit másoknak ezek szerint igen. A szereplőkkel nem lett volna semmi gond, számomra a sztori volt az, ami nem jött át.

2016.06.11 Mulds

Minden megvolt ebben a filmben amire vágytam. Rendben volt a látvány is és a történet is. Egyik sem ment a másik kárára ami nagy szó. Nekem ez így kerek egész volt.

2015.11.21 Robi92

Pőrgős és izgalmas zsarumozi,nagyon jó film.Egyedül a vágások zavartak.Jól megalkotott ázsiai krimi.A kedvencem a gengszterfőnök volt tetszett ez a mosolygós gyilkos figura.

2014.11.27 Turro

A téglánál szerintem ez a film jobban ki volt dolgozva, érdekesebb is volt számomra, már csak azért is, mert üdítő volt végre nem egy európai/amerikai krimit nézni, hanem valami kicsit mást. De ráadásul jól is volt megrendezve, összerakva, tehát nekem bejött.

2016.12.09 MethMan

Jó film volt, gyakorlatilag ugyanaz, mint A tégla, gondolom ez valami eredeti verziója volt annak, csak az lett híresebb, mert hát amerikai, és mindegy, hogy milyen jó filmet csinálsz, az amerikai változat akkor is jobban befut. Na mindegy, nekem azért tetszett.