Szigorúan piszkos ügyek

Szigorúan piszkos ügyek

Mou gaan dou
De Matt

Yan és Ming a törvény két oldalán harcolnak, de mindketten a csalás és ármány eszközeit használják. Yan rendőr, aki beépül a bűnszövetkezet tagjai közé és ott magas rangra tesz szert. Ugyanez történik meg Minggel, aki a bűnszövetkezet tagjaként épül be a rendőrségbe. Egymás oldalán állva egymás… Több

Ország: Hongkong
Premier (HU): 2004.01.29.

A tégla  (2006)

2023.03.05 Zsolt Szabó

Ezt a filmet még Scorsese is látta

Aki ismer, az tudja, hogy finnyás vagyok filmek terén, és nem mindent vesz be a gyomrom, így az ázsiai alkotások is eléggé alján van az érdeklődési körömnek, de erről a filmről azért még én is hallottam, és már nem most, de eddig nem néztem meg. Pedi... Teljes kritika

2022.02.01 BoBamburg

Tök jó film meg minden, de elrontotta az élményt, hogy a Tégla filmnek hála (igen, én is azt láttam előbb) pontosan tudtam, mi lesz a vége. Kár, mert kellemes meglepetés lett volna, de így is egy szuper krimi.

2017.11.01 hsanya182

Beépített zsaru, beépített bűnöző. Avagy mindenki ahogy írta a Tégla c. film elődje. Egynek elmegy, nekem kevesebbet adott mint a másik film.

2022.05.04 De Matt

Jó film, de nem hibátlan. A karakterek nagyon jól felépítettek, a cselekmény néha egy kicsit sántít, de összességében jó. Jól pörög, és nincs sok felesleges fecsegés benne, mint ahogy számos hasonló filmben ezt megszoktuk.

2015.06.03 Laci000

Zseniális! Ez a film nagyon egyben van mindenféle tekintetben. Nem magasztalom külön-külön, minden tetszett benne! Látni kell! Téglával való összehasonlításképp, ezt én is jobbnak tartom.

A film világszintű bevétele: $8,708,932Szerző: dulkap

A film gyártási költsége $6,428,966 volt.Szerző: dulkap

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított '101 gengszterfilm amit látnod kell, mielőtt meghalsz' című könyvben.Szerző: dulkap

A filmhez két folytatás is készült.Szerző: kázsé