hsanya182   2017. 11. 01.

Beépített zsaru, beépített bűnöző. Avagy mindenki ahogy írta a Tégla c. film elődje. Egynek elmegy, nekem kevesebbet adott mint a másik film.

Laci000   2015. 06. 03.

Zseniális! Ez a film nagyon egyben van mindenféle tekintetben. Nem magasztalom külön-külön, minden tetszett benne! Látni kell! Téglával való összehasonlításképp, ezt én is jobbnak tartom.

moony5972   2015. 07. 11.

Ez az a film volt, amire azt mondom, hogy nem. Tudom sokak nem értették, de számomra nem adta át azt, amit másoknak ezek szerint igen. A szereplőkkel nem lett volna semmi gond, számomra a sztori volt az, ami nem jött át.

Robi92   2015. 11. 21.

Pőrgős és izgalmas zsarumozi,nagyon jó film.Egyedül a vágások zavartak.Jól megalkotott ázsiai krimi.A kedvencem a gengszterfőnök volt tetszett ez a mosolygós gyilkos figura.

Mulds   2016. 06. 11.

Minden megvolt ebben a filmben amire vágytam. Rendben volt a látvány is és a történet is. Egyik sem ment a másik kárára ami nagy szó. Nekem ez így kerek egész volt.

A film világszintű bevétele: $8,708,932

A film gyártási költsége $6,428,966 volt.

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított '101 gengszterfilm amit látnod kell, mielőtt meghalsz' című könyvben.