Sziklák vére

Sziklák vére

The Hills Run Red

Városi legenda kering minden idők legbrutálisabb horrorfilmjéről. A nyolcvanas években készült, ám rejtélyes körülmények között nyoma veszett. Tyler, a fiatal filmes valóságos megszállottja lett a mozinak. Megtalálja az egykori rendező lányát, vele, illetve a barátaival elindul, hogy megnézze a forgatás színhelyét, utánajárjon a történteknek. A kutatás borzalmas felfedezést tartogat számukra, szembe találják magukat a babamaszkot viselő gyilkossal. Úgy tűnik, hogy a filmbéli karakter, Babaarc nagyon is élő személyiség. Ha a fiatalok nem akarnak epizodisták lenni a horrorban, túl kell élniük a rémálmot.

Rendező: Dave Parker
Premier (HU): 2010.01.15.

2020.06.21 Interfectorem Sabnock

Nem tökéletes,de azért egy slashernek elmegy.Van történet,ha nem is a legacélosabb,és pörög a film.A szöszi jót domborít benne,bár a többi szereplő nem a legjobb választás.Láttam már jobbat,de sokkal rosszabbat is.

2017.08.03 Orosz István Nézhetetlen

Ekkora undorító, és beteg horror szerintem nem sok van. Én meg merem kockáztatni nem volt épp elméjű az aki ezt kitalálta. Oké ez horror, és maga a műfaj ilyen de szerintem akkor is sok.

2018.11.08 Syracuse

Nagyon beteg film. Bár a történet nagy része sablonos, a karakterek és az azokat megformáló színészek szintén azok és felületesek. A maszkos pszichopaták gyakorlatilag már 1978 óta nem lepik meg az embert, a megvalósítás és a háttérsztori az, amivel ... Több

2017.05.30 vivikejencikelara

Maga a sztori nagyon jó. Babyface pedig csodálatos karakter. Néhány jelenet nagyon jó és izgalmas, de én személy szerint többet vártam a filmtől hiszen a sztori nagyon tetszett.

2018.05.08 SzFa

Nem mondanám, hogy megfogott, sőt számomra elég brutális volt. Az alap ötlet viszont érdekes volt. Habár sok klisé van benne pl. a megerőszakolt terhes lány, akit fogva tartanak még sem vetél el... Egy filmnek elment, de ne várj sokat tőle. Nem is értem miért nem lett folytatása, elég befejezetlen.

Értékelés: 5.5/10
(2017. 07. 24.)
Egy kicsit igényesebb alkotógárdával sokkal jobb film is lehetett volna ebből, szóval kár érte... és kár a kiontott rengeteg művérért, meg Sophie Monk elpazarolt tehetségéért hiába mutogatott melleiért.

5,5/10 Több