Haverok harca

Tag

2019.02.21 Mithrel

Engem határozottan nem fogott meg a humora, csak egy fura és béna poénokkal tömött, értelmetlen történetnek tűnt. Nem tetszett a cselekmény, egyik karaktert se éreztem közel magamhoz, a viccek se jöttek be. Lehet, hogy csak annyi a baj, hogy nem jött át... De akkor nagyon nem jött át.

2018.07.16 Mulds

A nagy nevek nagyon csábítóan hatottak rám, hisz mindegyik szereplőt megkedveltem már valamely filmből avagy sorozatból. Viszont láttam már karón varjút és könnyen elképzelhetőnek tartottam, hogy csak egybe pakoltak pár neves színészt és történet meg... Több

2018.07.24 kisssjanka

Néhány sablonos jelenetet leszámítva egész jó kis film, tele poénnal, vidámsággal, frappáns párbeszédekkel, megnevettető jelenetekkel. Jó kikapcsolódás.

2018.10.22 P

Összességében jó film volt, nekem tetszett. Az eleje kicsit unalmas volt, de azért a vége már kezdett vígjátékra hasonlítani. Irigylem azokat a fickókat, akiknek ilyen baráti társaságuk van, hogy ilyen őrültségeket képesek csinálni,

2018.10.15 zeusz96

Nem volt rossz 1x nézhető

2019.02.22 FGyula

Vígjáték?

Nagyon örülök, hogy az amerikaiak végre nem csak a pite és horrora akadva szintű vígjátékokat hozzák. Ami azt illeti ötletesség terén az idei év legjobb vígjátéka.

2018.06.24 trinagl

Egy egészen átlagos, ám kellemes vígjáték. Mármint tuti nem bántam meg, hogy megnéztem, de nem is érzek késztetést, hogy újra elővegyem egyszer majd. A film egyszerűen lefolyt, lehet rajta jókat nevetni, de úgy nem marad az emberben belőle semmi sem.

2019.04.13 petrlujz

Nagyon szórakoztató, és az csak még jobbá teszi a filmet, hogy igaz történet alapján készítették. Ez egy zseniális film!

2018.06.28 vejunkanew

Bevallom őszintén, hogy a film körüli hájp miatt valami sokkal ütősebbre számítottam. Utánaolvastam, hogy mennyi volt igazi a valós eseményeken alapuló sztoriból, és meglepően sok, de az az érzésem, hogy ezt akkor sokkal ütősebben is vászonra lehetet... Több

2018.07.04 googk

Lendületes, szórakoztató, remek a szereplőgárda... Pont azt hozza, amit a trailer alapján vártam, simán tudom ajánlani, ha kikapcsolódásra vágysz, nem hinném, hogy csalódnál.

2018.06.23 Williamgek

Nagyon akartam szeretni ezt a filmet, már csak a szereplőgárda miatt is, de be kellett, hogy lássam, elég sok benne az üresjárat. A poénok sem voltak annyira ütősek szerintem, minden esetre popcorn és kóla mellé simán elment.

2018.07.22 Katalin Urbancsek Nézhetetlen

Full gagyi, többségében rossz poénok, túlzás karakterek és dög unalom! A moziban sem volt túl nagy röhögcsélés.