A magas lány

Tall Girl

2024.03.02 JRD

Cuki és nagyon tini...

...valamint jól mutatja, hogy a tinik világa teljesen más. Már alapban az is totálisan más, ami őket zavarja, frusztrálja. A film központjában egy tényleg magas lány áll, aki milyen meglepő, nincs megbarátkozva a magasságával. És van a mélynövésű (a lányhoz képest) legjobb barát, aki fülig szerelmes a lányba. (És mint az a filmben egyszer csak kiderül, azért hordozza magával a farekeszt, hogyha egyszer a lányt megcsókolhatja, akkor a magasságbeli különbség ne legyen akadály. –Megjegyzem, ez azért aranyos pillanata a filmnek.) És bármilyen hülyén is néznek ki egymás mellett vagy fél méter különbséggel, mégis győz a szerelem. Ám addig azért megjárja mindenki a saját útját, és levonja saját tanulságát. Egy vattacukros tinikikapcsnak pont megfelel. Mondhatnánk azt is, hogy van némi üzenete, de inkább erőltetettre sikeredett, mint a legtöbb Netflixes üzenet. ...de pont lesz@rom egy ilyen tinirománcnál, ha jól elszórakoztat. Szerintem nincs ezzel a filmmel semmi baj. Tökéletes átlagos, tökéletesen átlagos történettel. Vedd el a pattikukót, pattints egy kólát, aztán vesd bele magad az amcsi (és svéd) szerelembe. Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

2020.03.26 Shelby07

Se eleje se vége. Egy klasszikus tini film, középiskolában járunk egy igen magas lánnyal a főszerepben aki a szerelemre vágyik. Meg is találja álmai férfiját, és kész is a történet. Persze még hozzá jön sok sok szenvedés a közepén és a végén a csatta... Több

2019.10.30 indingo

A Magas lány egy meglepően helyes és kedvelhető film. Vannak benne klisék, illetve a tinifilmekre jellemző balgaságok, de összességében egy jó film. A rekeszcipelésnek is lett jelentősége :)

2020.02.05 Szilonka

Helyes kis filmecske volt, picit szájbarágós a mondanivalója, de a története összességében engem lekötött.

2019.12.29 MP170506

Tiniknek biztosan bejön, de számomra nagyon unalmas volt. Tele van sablonokkal, nagyon kiszámítható történet. A szereplők alakítása sem igazán tetszett.

2019.11.04 TomÁcs

Egetverő története nincs a filmnek. A karakterek helyesek, bár elég sablonosak. A vége kiszámítható.

2019.10.30 VvV

Nagyon helyes tini romkom. Jók benne a karakterek, a mondanivaló, hogy vállaljuk fel önmagunkat és fogadjuk el azt, ha valaki más. Persze az amerikai filmek elmaradhatatlan jelenete a bál, bálkirálynő nem maradhatott el.

2020.02.28 Lonka

NETFLIX munka. Összességében nem volt rossz, de túl érdekes sem. Sok olyan nem volt benne, amit ne láttam volna már más filmekben.

2020.01.05 petraszab

Tetszett a film mondanivalója, hogy fogadjuk el magunkat olyannak amilyenek vagyunk. Illetve attól még. hogy valaki szép lehet, hogy boldogtalan.

2020.11.30 myatom

Alapvető problémám volt a filmmel, hogy két – egymástól független dolog – lett egymásba gyúrva, a végeredmény alapján tök indokolatlanul. (1) Egyrészt van egy kiváló ötlet („magas lány és a párválasztás romantikája”), meg (2) van egy szokványos klisé... Több

2020.09.09 HanGa

Picit több apró történést vártam, hogy miért is olyan rossz vagy éppen jó magasnak lenni. Ezt leszámítva tetszett a story.

2022.05.25 jfruzsi97

Nekem tetszett, jót szórakoztam a filmen. Tele volt poénokkal, meg volt benne egy két kínos rész is .:D Magas vagyok, így 1-2 dologgal még én is tudok azonosulni. Kellemes kis film volt.

2020.08.03 violet_hope11

Én az előzetes alapján többet vártam. A cselekmény elég lassan bontakozik ki, kicsit unalmas. Egyszer azért meg lehet nézni, tiniknek valószínűleg tetszeni fog.

2020.09.29 Annuska

Eléggé kiszámítható volt a film, akárcsak a legvége. Tipikus amerikai film, tipikus amerikai problémákkal.