Tarzan

petraszab   2019. 05. 07.

Ez a téma sosem hagyja nyugodni a filmkészítőket. Ha ettől elvonatkoztatok, hogy lerágott csont a történet maga a mese látványos és élvezetes.

Deku   2017. 07. 10.

Sokkal érzékletesebb és érzelmesebb is mint a mai Tarzan filmek. Valamilyen módon nagyon elkapták a készítők. Egyszerűen magával ragadó és egyszerre aranyos ezáltal kedvezve a kicsiknek és egyben tartalmas is.

dailyfilmsan   2018. 11. 22.

Az eredeti történettől kicsit eltérve és megszéptve hozta elénk Tarzan történetét a Disney. Tarzan figurája mint egy naív gyerek ismerkedik környezetével. A konfliktust ez is okozza. Tanulsága nagyon nincs viszon a dalok nagyon jók mindd a felnőtté válásról szól pont mint a film is.

Thibo84   2019. 05. 05.

Imádtam gyerekként is és felnőttként is ezt a rajzfilmet. Magával ragadt a történet, a látvány világa káprázatos, jó a humora és a betét dalok is a mai napig élvezettel hallgatom meg, igaz nem az eredetit Phil Collins-tól, hanem a magyar verziót Ákos... több»

Szilonka   2017. 10. 17.

A természetközelsége miatt kedvelem ezt a mesét, na meg az eredeti történetet is. Az alapsztori nem rossz, bár minidig furcsállottam ezt a gorillák nevelik fel a gyereket dolgot, de elnézem.

puffancshercegnő   2016. 09. 16.

az egyik kedvenc disney mesém. A történetet nagyon jól feldolgozták olyan szinten hogy az gyerekeknek és felnőtteknek is élvezetes legyen. Amit nagyon ki kell emelni az a betétdalok, mindegyik remek, magyarul és angolulis. Köszi Ákos!

TomÁcs   2018. 04. 22.

Látványos, nagyon hangulatos, igazán természetközeli kalandfilm/mese, aminek volt egy jó története is és a magyar dalok is nagyon dallamosra sikeredtek.

Daryl Hannah és Teri Polo neve is felmerült Jane szerepére.

(Thibo84)

Bill Paxton és Robert Forster neve is felmerült Clayton szerepére.

(Thibo84)

Christopher Lloyd és John Lithgow neve is felmerült Porter professzor szerepére.

(Thibo84)

Tantor szerepére John Ritter, Tim Conway, Tino Insana és Bob Hoskins neve is felmerült.

(Thibo84)

Natalie Cole, Madonna, Kristen Johnston, Theresa Russell, Christina Ricci és Charo neve is felmerült Terk szerepére.

(Thibo84)

Bronson Pinchot neve is felmerült Kerchak szerepére.

(Thibo84)

Jennifer Jason Leigh neve is felmerült Jane szerepére.

(Thibo84)

Jeffrey Tamborot és John Ales neve is felmerült Tantor szerepére.

(Thibo84)

Laura Linney meghallgatták Jane Porter szerepére.

(Thibo84)

Ben Affleck és Christian Bale neve is felmerült Tarzan szerepére.