Temple Grandin

Temple Grandin

2023.03.27 Eszter 79

Magával ragadó film, ahogy a főszereplő megformálja az autizmusban élő betegek mindennapjait. Mindenen keresztülviszi akaratát, álmait, és végül a munka beéri gyümölcsét. Technikai újításait a szarvasmarha-tenyésztésben mindenhol alkalmazzák Amerika-... Több

2020.04.20 dailyfilmsan

Nagy tanulság volt számomra a film. Hatalmas tiszteletet váltott ki belőlem és felnyitotta a szemem is. Az egész módszeresen magyarázza és mutatja be a betegek mindennapjait azt hogy ők is ha nem is ugyan olyanok de nem mások, semmiképp. Inspiráló film amit érdemes megnézni.

2015.04.20 Zsceeeka

Megható dráma (igaz történet alapján). Claire Danes (meglepően) jól játssza a szerepet, nem mindenki képes egy autistát hitelesen megformálni azért. örülök, hogy rábukkantam erre a filmre, biztosan megnézem még máskor is.

2015.01.13 ANdraS

Kiváló film az HBO produkciójából, elsőosztályú szinészekkel, mesterséges rendezéssel, egy csodálatos emberről. Ha mindenki a világon olyan lenne mint Temple - és hajlandó lenne ennyire alkalmazkodni a többiekhez, akkor a világ egy szebb hely lenne.

2017.08.31 Deku

Nem találom erre a filmre a megfelelő szavakat, szimplán csak nem tetszett az egész úgy ahogy volt. Finoman is fogalmaztam ezt meg. A történet jó lett volna de nem ebben a formában, nagyon nem.

2021.05.29 elekm90

Claire Danes valóban kiváló, és aranyos a film, de nagyon tévéfilmes ("hallmarkos") tempója volt. Igen, betekintést ad egy autizmussal született ember agyának működésébe, de én picit untam.

2015.09.29 Loborg

nagyon érdekes film , főleg ugye azért , mert igaz történetet dolgoz fel és egy "különleges" személy szemén keresztül nézhetünk egy kivételes élettörténetet.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Egy igaz történeten alapuló dráma, ami Claire Danes színésznői csúcsprodukciója. Úgy és annyira hitelesen hozza a professzort, mintha maga is autista spektrumú lenne. A film nagyon szívszorító és nehéz, lassú alkotás, nem egy könnyed délutánra való.

2015.10.07 Blindspot

Nekem nagyon tetszett ez is pont annyit kapunk amennyit kaphatunk egy ilyen filmtől és ez tökéletesen elég arra, hogy jól szórakozzak. Nem akart több lenni, mint ami valójában.

2015.05.06 bambula

Nagyon-nagyon különleges film, nem is igazán ismert, de tanulságos és egyedülálló. Nem blockbuster-kategória. Claire Danes szinte felismerhetetlen és csodálom hogy nem értékelik jobban az alakítását.

2015.06.10 veszi.peter

Meglepően jó film, bár ha jól tudom ezt moziban nem adják, csak tv-ben (habár ebben nem vagyok biztos). A lényeg, hogy jó film, egy autistáról szól, akit a Homeland főszereplőnője formál meg, természetesen nagyon jól.

2015.04.19 KeriPeti

Claire Danes a Homeland-ben is bizonyítja, hogy milyen jó színésznő. Itt is. Tökéletesen megformálja az autistát, ráadásul a film mélyen megmutatja az ő világát, az ő lelkét és nézőpontjait a világgal szemben, a világról.

2015.06.20 Akodako

Meg kell hogy mondjam kicsit szkeptikusan álltam a filmhez, de nagyon pozitív meglepetést okozott . színészi alakítás ban is kiváló és nagyon érdekes a sztori. magával ragadó, érdemes megnézni !

2015.11.02 FilmesPéter

Véletlenül találtam anno erre a filmre, azt hiszem talán moziban nem is adták, ebben nem vagyok biztos. A lényeg, hogy egy igaz történetet dolgoz fel a film, egy autistáról szól. Biztosan mindenki látott már hasonló témában filmet, mégis bátran merem ajánlani ezt is, a főszereplő nő alakítása nagyon hiteles.