Terminátor 2. - Az ítélet napja

Terminator 2 (3D)

2016.11.30 Szőr SzereLő

A MEGÚNHATATLAN. nem tudnám megszámolni hányszor láttam, szerintem ahányszor leadták a tvben. Ezt biztos nem kapcsolom át soha. Nem értem ezt. Hogy tudom még mindig tágra nyílt szemmel nézni az akciójeleneteket, nevetni a több mint 20 éves poénokon. Ezt odatették rendesen, de örökre.

2016.04.25 Macko

A Terminátor sorozatból az egyik kevencem ez a rész. Tetszik hogy nem szimplán egy akciófilm, hanem van igazi története. Kalandos és érdekes, nagyon szórakoztató klasszikus!

2016.11.13 kucsera

a legjobb a terminátor sorozatból.élvezhető.tele olyan elemekkel amelyek igazán izgalmas akció jelenetek.

2019.01.03 MissFortune

Nem csalódtam benne, volt olyan jó mint az első. Felfedezhető benne napjaink vívmánya. Az akkori egyik legjobb akciófilm, nagy sikert aratott. Arnold Schwarzenegger egy tökéletes robotot játszik, aki megmenti a Földet.

2015.11.25 mrstubbs

Az első részhez képest izgalmasabb. Sokat javultak a látvány és technikai elemek is. Tetszik benne, hogy pörgősebbé tették a jeleneteket és sokkal nagyobb várakozást kelt a nézőben

2015.05.01 gaboca1981

Legeslegjobb akciófilm a mai napig. Effektek, zene, poénok és természetesen a hangulat.

2015.03.04 James Pond

Nekem a második rész sokkal jobban tetszett. Ebben talán Swarci pozitív szerepe is bele játszik. Jó a történet és ha fantasztikus filmeket a saját értékrendemben sorra veszem, bizony ott van az első 10-ben. Még mindig meg tudom nézni újra és újra. Mindenkinek ajánlom, mert nagyon pörgős, akció filmnek sem utolsó.

2018.07.06 csucsi0411

EZ egy igazán jó akciófilm. Eseménydús, teli izgalommal és akcióval.

2020.07.27 Robert F.

Egyik legjobb sci-fi akció film!

Minden idők egyik legjobb sci-fi akció filmje! Nem hiszem, hogy űberelni tudják majd....

2015.04.21 MrBlond

Ez a legjobb Terminátor film az összes közül. Számtalanszor láttam már, de egyszer sem találtam benne semmit, amit James Cameron jobban is megcsinálhatott volna, igazi mestermű, műfajának egyik legjobb alkotása. Arnold Schwarzenegger színészi játéka ... Több

Többször láttam! A legjobb rész!

2015.03.10 stothtibor

Látványos, izgalmas, felejthetetlen mestermű! A Terminator saga legjobb része! 10/10

2016.02.14 RockeerFerii

Szerintem ez a legjobb Terminátor film, és ami a legjobban megmaradt bennem, főleg emiatt a szöveg miatt: Asztala viszta', bébi! :D

2015.02.14 chelseakori

Sokan mondják,hogy a Terminator 1 a klasszikus Terminator film,de én ezzel nem értek egyet. Mind a mai napig az egyik legnagyobb film klasszikus a Terminator 2. Nagyon kevés olyan eset van,ahol a 2.film jobban sikerült,mint az első.. szerintem ez tip... Több