Terminátor: Genisys

Terminator Genisys

2016.08.02 VFTS

A történet jó, csak elsőre kicsit átláthatatlannak tűnik. Színészi teljesítmény tekintetében egyértelműen Emilia Clarke emelkedik ki a filmből. Jó ötlet volt, hogy próbáltak egy kis humort is bele vinni.

2016.11.23 Borga

Arnold Schwarzenegger neve ma már egybeforr a Terminátor-al, amely egy igazi klasszikussá nőtte ki magát. Viszont a Genisys-el kapcsolatban csalódott vagyok, sajnos nem sok újat tudott mutatni nekem.

2016.02.27 trixxy

Nem tudom, hogy valaki miért nem fogadja el, hogy az öregedés utoléri. Az első részek még anno nagyon jók voltak, izgalmasak és egyediek. Ez ma már csak egy közepes színvonalú, néhol kicsit izgalmas akciófilm, ami tulajdonképpen meg sem közelíti a ré... Több

2016.02.07 Nathan03

Az első és második rész annak idején tényleg korszakalkotó volt azóta csak erőltetés az egész. Megnéztem mert szerettem a régi részeket, egyszer el is ment a nézhető kategóriába de hogy többet nem fogom az is biztos.

2015.09.28 Ragemarci

A sötét és kultikus első kettő után jött egy vállalhatatlan 3. rész és sajnos ez inkább arra emlékeztet. Nyári akció-vígjáték Taylor iparos kezei közül. Néhány poén amúgy nem rossz, de ez a vonal nem a jó irány.

2016.07.11 hejnekem

Sajnos fölösleges volt megcsinálni ezt a filmet, unalmas, egyáltalán nem szórakoztató. Az egyetlen pozitívuma Arnold Schwarzenegger, aki néha csempész a filmbe pár jó jelenetet, de ezenkívül nem sok jót tudok elmondani róla.

2016.06.27 Kirana80

Egy hétig bántam, hogy végigszenvedtem ezt a túlbonyolított borzalmas történetet. Sarah Connor mikor kimondta, hogy "Apa", talán ott vágódott el nálam örökre a sztori.

2016.05.21 Vadgazda

Nekem egyáltalán nem tetszett. A sztorija jellemzően a "kaparjunk elő régi filmeket mert a cím miatt megnézik" az alapja. Számomra nagyon erőltetett, kár volt elkészíteni. Arnold sem a régi már, nekem nem tetszett!

2015.10.30 [email protected]

Bármennyire is modern feldolgozás ez a terminátor mar nem az a terminátor. Igaz hogy vannak benne jó akció jelenetek de egészen más hangulatú a film mint amit vártam. De ez nem feltétlenül jelent negatívumot.

2015.10.23 Sodanth

Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed...

Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed... 1984-ben James Cameron és csapata megcsinálták az évszázad egyik legjobb akció-scifijét. A első és második részt sokáig nem tudták überelni, Arnold a sikerrel világsztár lett színészként is. Aztán eltelt maj... Teljes kritika

2017.02.10 Enjoy

Moziban láttam a filmet, és azt kell hogy mondjam hogy csalódás volt számomra. A sztorija nulla, nem sok mindenről szól. Csak a látványra mentek, ami ez esetben kevés!

2015.08.26 Mr. Zero

Eszméletlen egy alkotás lett. Itt aztán mindent megkaptam amire csak vágytam. Egyszer volt rendben a látvány és összhangban a karakterek. Ezen kívül szerintem néhol még a humor is egész jól felvillan. Nekem ez kitett egy egész kellemes kis filmet. El nem dobtam az agyam az tény de egynek megfelelt.

2016.08.26 GaraiV

Annyira nem vagyok oda ezért a kategóriáért de összességében szórakoztató film. A látványra nagyon sokat adtak, de szerintem ez a történet rovására ment. Nálam egyszer nézhető kategória.

2016.08.30 Nnoorraa

Moziban láttam a filmet. Tipikus akciófilm, ami nagyon látványos , de tulajdonképpen semmi extra, újdonságot nem adott. A színészek szereplése is átlagos, semmi különös. Közepes.