Terminátor: Genisys

Terminator Genisys

2015.10.28 krysn95

Kissé átlagos, de még így is jobban hozza a hangulatot mint az előző rész. Swarci szimpatikus , a CGI itt-ott gyenge, a sztori mozgalmas. Sokkal jobb alkotás, mint az elbaltázott reklám kampánya alapján gondoltam.

2015.12.29 Luxury

Tetszett ahogy visszaugrottak a régi részekhez és megjelent a régi fiatalabb Terminátor,érdekes volt. Kicsit elgondolkodtató, ugyanakkor logikátlan szerintem

2016.04.04 Panda

A film kategóriájáert és a terminátor sorozatert sem vagyok oda de elképesztő hogy ennyi idősen is milyen jól alakít benne Schwarzenegger. Látványos és pörgős Film, Nem okozott csalódást.

2016.08.18 Macika

Tipikus Terminátor film. Sok újdonságot nem adott. Azért moziban látványos volt és egyszeri nézésre szórakoztató volt, lekötött, de a sztorijában nincs semmi extra.

2015.10.09 Alexa

Nem értem miért húzzák le olyan sokan ezt a filmet. Az már az elején tudható volt, hogy nem fogjuk azt kapni, amit az első két rész adott. Nekem tetszett és sajnálom, ha tényleg nem fogják folytatni. Néhol ugyan vannak logikai bukfencek benne, de ez ... Több

2016.02.03 bviki

Imádtaam!! Kicsit bonyolult már a történet de nagyon jó. A csaj jól játssza Sarah Connort- kár hogy nem szőke volt itt a haja-. Arnold meg klasszikus attól még, hogy kicsit megöregedett :)

2015.07.20 Bekmeli

Alapvetően nem vagyok oda a kategóriáért, de ez a film moziban nagy élményt nyújtott. Van sztorija, vannak benne érzelmek és egy pörgős igazi jó akciófilm.

2015.11.11 prof.zoltan

Nem volt ez annyira vészes, mint ahogyan vártam. A hanghatások nagyon jók voltak, a történek sem volt annyira gázos, mégis az egész valahogy nem állt össze nálam... Mindenesetre egyszer teljesen jó szórakozást nyújtott!

2016.01.02 mártilány

Hát őszintén szólva számomra csalódás volt a film. Már az előző részek sem működtek, itt meg hiába a nagy sztárparádé, valahogy senki nem tudott elvenni a lábamról. Ami a Mad Maxnek sikerült a franchise feltámasztásával, az itt elbukott, pedig elvileg minden adott volt.

2019.06.29 The Pale Empress

Nagyon odab*szogatós volt. Volt persze, amikor teljesen össze voltam zavarodva, de ez mit sem vont le a film élvezeti értékéből. Tetszett nagyon, hogy átvettek a régiekből jeleneteket, és hát bevallom, már ott imádtam az egészet, amikor megjelent Jason Clarke és Jai Courtney, aztán meg Emilia és Schwarzi is. Imádom. :)

2015.11.27 Dann007

Schwarzenegger visszatért, őt egyszerűen nem lehet megkerülni, ha Terminator filmről van szó. Remek stáb, látványos, akciódús jelenetek és végre egy épkézláb forgatókönyv. Nekem bejött, várom a folytatásokat!