Tesla

Lebilincselő életrajzi film Nikola Teslaról, a legendás fizikusról és feltalálóról. Tesla szinte teljes munkásságát keresztülszőtte Thomas Edisonnal való vetélkedése, és talán mindez hozzásegítette, hogy igazán nagy áttörést érjen… Több

Premier: 2020.01.27.
Lucy Walters
Jim Gaffigan
Kyle MacLachlan
Kyle MacLachlan

2021.11.17 Emmersson

Vooontaaaaatooooooott...

Kerestem, mivel menthetném a filmet, és csupán azért nem 1*, mert érdekes ötlet volt az idősíkok egybemosása. Minden más értékelhetetlen az alkotásban. A színészi játéktól kezdve a történeten át a rendezésig minden rossz! Untam, de nagyon... Pedig olyan jó lenne valami jó, informatív életrajzi mozi erről a zseniről!

2020.04.18 eliasgyorgy

Hát Ethan Hawke nagyon rendben van ebben a szerepben, azaz nagyon rendben lenne, csak ezt a forgatókönyvet meg rendezést még ez sem tudta megmenteni. Nem tudom, hogy mira gondolt a rendező. Meg a producerek. Meg úgy mindenki.

2021.01.26 csenge

öööö.... mi is történik ezzel a filmmel, segítsen már valaki, mert nekem nem igazán sikerült megfejtenem, pedig nagyon vártam, hogy végre legyen időm megnézni.

2020.07.11 hansi13

Ebben a filmben kevés dolog van a helyén - az egyik a főszereplő. Tulajdonképpen minden más kuka. De nem kicsit, hanem nagyon! Már ezért érdemes megnézni.

A film összbevétele 457 687 dollár volt (imdb.com).