Louis Drax kilencedik élete (2016)

The 9th Life of Louis Drax

Berto49   2017. 05. 30.

Inkább fantasy, mint thriller, pedig a rendező „Magasfeszültség” című munkája nálam a thriller műfaj top tenjében van. Sajnos a kotnyeles, tudálékos gyerekszereplő, Louis számomra nagyon ellenszenves volt ezért nem is tudtam izgulni érte. Viszont a befejezés igazi meglepetés volt. Leginkább a film fényképezésére, képi világára fogok visszaemlékezni, az tényleg megjegyzésre méltó.

indingo   2017. 10. 03.

Nagyon tetszett a film mert nem volt sablonos, nem voltak egyértelműek a történések. Az édesanya karaktere sokat változik a filmen belül. A kezdeti szimpátia után kiderül, hogy nem is annyira ártatlan.

HercegPeter   2018. 01. 14.

Nem éppen egy könnyen emészthető film. Elég komoly témákat feszeget. A történet érdekes, eredeti és csavaros. A szereplők folyamatosan változnak, mindig más szemmel tekint rájuk a néző. A legérdekesebb karakter egyértelműen az anyáé, míg a legellenszenvesebb, vagy ha úgy tetszik legirritálóbb a kisgyereké. Persze ez nem feltétlenül a színész hibája, bár nekem ő sem igazán szimpatikus. Én inkább a dráma jelzőt használnám rá a thriller helyett. A befejezés jó, de a film helyenként unalmas, vontatott.

alexxx   2016. 09. 04.

Aja mintha kicsit elpuhult volna az utóbbi időkben, hol van már a Hills Have Eyes, vagy a High Tension energiája...?

hsanya182   2018. 04. 08.

Szomorú fantasy, családi MISZTIKUS dráma. Egy intelligens kisfiú szomorú történetéről szól, aki apukája-anyukája közti konfliktustól lelkileg sérül. Pszichológiai jellegű, igaz spirituális és párkapcsolati filmek közé is be lehet sorolni. Szerintem érdemes megnézni, mindenki döntse el mégis hova sorolná. Remekül felépített fordulatos misztikus film. Engem végig lekötött a kibogozásra váró történet.

Molly Parker
Molly Parker