Adaline varázslatos élete

The Age of Adaline

2015.04.26 Zsofi821

Nagyon tetszett a film, bár kicsit összecsapták a végét. Csodálatos légkörű, igazi romantikus, és kicsit sem sablonos történet. Nagyon érdekes alapötlet.

2016.06.27 Kirana80

Meseszerű, romantikus történet, ami elgondolkoztatja az embert a legfontosabbról, az időről, ami az emberi életet illeti. Kellemes történetszövéssel indul, csodás képekkel a film, egészen tetszetős a kicsit régimódi Adaline. Elvont véget ér a film, k... Több

2015.05.01 ocso

Az előzetese miatt nagyon vártam a filmet. Nagyon ötletes alap, és nagyon jó kivitelezés. A szerepek megfelelően lettek kiosztva. Elegáns, minőségi film, ahol nincsenek üresjáratok.

2015.04.28 Vitya

Most láttuk moziba, és összességében tetszett. A színésznő a romantikus főszereplőként nagyon jól alakít, mert a kisugárzása beleillik a karakterbe, amit alakít. Mintha beletermett volna. Nagyon érdekes a sztori, ötletes. Érdekes, hogy Adaline kezét ... Több

2016.08.09 tvmérnök

Egyszer - kétszer nézhető romantikus filmnek elmegy. Az alapötlet itt sem rossz . Néhol eléggé el is gondolkodtató a film , de nem valami "varázslat" szerűt helyeznék a történet középpontjába. Amúgy fordulatos, bár a színészi játék lehetne jobb is. Bár Harrison Ford azért feldobta a filmet .

2015.10.30 [email protected]

Nem rossz film de a bemutatója alapján jobbra számítottam. A színésznő alakítása lehetett volna profibb, nem éreztem Túl meggyőzőnek. Összességében azért szórakoztató film.

2018.06.13 schvarz

Voltak benne lassú cselekményű, vontatott részek, de összességében egy magával ragadó, varázslatos és elgondolkoztató film. A színésznő karaktere odavág a szerepbe.

2017.02.25 clay00

Szép,elgondolkodtató, de valahol megrekedt az egysíkúság mezején. Nem is maradtak meg egy jelenet sem. Többre is képes lett volna ez a film, sajnálom mert egész jó a szereplőgárda.

2017.02.17 Acropolis

Ahogy a címében is van tényleg egy varázslatos, mesés film, ami elvarázsolja a nézőt. Attól eltekintve hogy néhány rész kissé vontatott volt számomra egy jól összerakott kellemes film.

2017.01.23 valery

A film minden korosztály számára igazi kikapcsolódás. Mondanivalója sokrétű. Kizökkent a valóság világából és a képzelet kerül előtérbe. Sajátos miliő és képi sokoldalúság jellemzi. Szép a zenei aláfestés és a jelenetek.

2016.12.13 fazekasanett92

Nem is volt rossz film bár néha kicsit átment túl mesésbe... Szép film, voltak megható és megdöbbentő jelenet egyaránt ,tetszett a befejezése és a film egész atmoszférája.

2017.01.23 Enjoy

Ahogy a címében is benne van, egy valóban varázslatos, mesés film látványos elemekkel. Színvonalas, érdekes történet hiteles szereplőkkel és profi színészekkel.

2016.05.11 deneslau

Moziban láttam a filmet és engem nagyon elvarázsolt ez a különleges atmoszféra, és az aláfestő zene és szöveg is nagyon illett a film hangulatához. Adeline karaktere nagyon tetszett és nagyon érdekes ez az idő nélküliség, órákig néztem volna még...

2017.10.17 veresszsoltika

Nekem nagyon tetszett az egész film, teljes, kerek egész klassz történet, varázslatos film. Rejtélyes, titokzatos, érdekes atmoszféra. Fordulatok és döbbenetes cselekmény.