Adaline varázslatos élete

The Age of Adaline

2016.10.10 tiszaizsofi

Afantáziadús, már már mesés film egy varázslatos világba vezet, ahol a néző elkalandozhat és elképzelhet egy olyan világot ahol nincs idő. Először csak a pozitív dolgok jönnek elő, aztán egyre inkább a sok buktató is. Érdekes film.

2016.05.19 Edeske

Tényleg varázslatos a film, mint ahogy az a nevében is van. Meseszerű történet, ami azonban felnőtteknek szól. Ötletes, fantáziadús sztori hiteles szereplőkkel.

2015.06.09 Skarsh

Adaline varázslatos élete egy egészen új történetet tár elénk. Nekem - fiú létemre - nagyon tetszett a film. Valóban varázslatos légkört alakított ki maga körül, a színészek jól alakítják a szerepüket. Az első pillanattól magával ragadott, az áltudományos baromságoktól eltekintve egy nagyon jó film.

2016.10.25 Manfred

Varázslatos, mesés vígjáték ahogyan az a címében is van. Magával ragadó, szép film izgalmas és misztikus elemekkel. Jól alakítja a színésznő a karaktert.

2016.06.23 Pock

Összességében nem rossz film, a színésznő viszont nem túl karakteres benne és a narrátort kihagyhatták volna, mert elrontotta a film hangulatát. A története ötletes.

2017.03.27 VK

Néhány kicsit lassú, vontatott résztől eltekintve egészen jól sikerült film. A címe reálisan tükrözi a film hangulatát. Jól alakít benne a színésznő, fekszik neki a szerep.

2017.02.25 Beuszi

Bár eddig csak egyszer láttam ezt a filmet, de már miközben néztem a moziban tudtam, hogy valamikor egészen biztosan újra meg fogom nézni. Nagyon szép szerelmi történet, minden percét imádtam.

2016.08.24 GaraiV

Mint ahogy a címében is van tényleg egy varázslatos film. Magával ragad a sztori, mesés történet. A színésznő nagyon jó választás ebbe a romantikus karakterbe, érdemes megnézni.

2015.05.05 Henczi

Nagyon ötletes, jó témaválasztás. Meghökkentő, érdekes részek, amikor pl.a nagymama koru hölgy anyának szolitja a lányt, vagy mikor Harrison Ford szembe kerül Adelinennal. Erdemes megnezni.

2016.10.19 kernernoemi

Érdekes ahogyan az emberi és az emberfeletti érzések és gondolkodásmódok keverednek Adaliene életében. Néha emberi, néha földöntúli...Érdekes az ötlet, nagyon izgalmas film.

2016.10.15 Manson

Varázslatos, tényleg mesés film, mint ahogy azt a címe is mutatja. Jól alakít benne a színésznő, magával ragadó a történet érzelmileg is. profik a színészek.

2016.08.24 Emma109

Picit furcsa volt nekem ,hogy nem öregszünk, aztán hirtelen elkezdünk őszülni, de egynek elmegy.

2015.06.09 pindurcat

A fantáziavilágban nincsenek határok. A film teljesen kikapcsol. Mesés, misztikus történet. Nagyon tetszett a hangulata, egyedisége, érdekes maga a felvetés, a fő mondanivaló.

2017.02.07 tilino

Mesés és elragadó, kellemes hangulatú film, varázslatos miliővel, izgalmas történésekkel, egyedi atmoszférával. Szívesen újranézem mert látványosak és érdekesek a jelenetek, nem emlékszem hogy láttam volna hasonló hangulatú filmet.