Adaline varázslatos élete

The Age of Adaline

2017.01.18 Katkatt

Szép, picit talán melnakólikus hangulatú romantikus film. Kicsit erőltetettnek éreztem a véletlen szálat.

2016.12.09 Maxima

Varázslatos, mesés, játékos film, aminek nagyon fantáziadús a története, nem mindennapi. A színészek választása profi a karakterekhez amit alakítanak. Kellemes film.

2016.09.01 Nnoorraa

Mesés, sejtelmes, varázslatos film, ahogy azt a címe is tükrözi. A színésznő illő személyiség ebbe a karakterbe. Magával ragadó, érzelmileg megfogó, szórakoztató film.

2015.10.23 Mano35

Alapvetően nagyon ötletes a történet de többet is ki lehetett volna hozni belőle. A színésznő alakítását nem éreztem profinak.Néhol elcsépelt Sablonos romantikus film látszatát kelti.

2015.08.27 Norcsi59

Az igazság az hogy az előzetes alapján egy kicsit jobbra számítottam. Néhány rész kicsit vontatott volt és nem hatott eredetinek. Talán nem elég karakteres a színésznő. Viszont a sztori nagyon ötletes.

2016.11.22 csocsicsoda

Egy korrekt alkotás szép történettel, de nem az az évekig emlegetik fajta. Párszor meg lehet nézni, picit átlagos.

2016.08.23 beus1987

Érdekes film, az alapsztori nem túl egyedi, de a megvalósítás dob rajta.

2015.06.29 macikutya

Premier előtt volt szerencsém megnézni ezt a filmet, amit imádtam. Nagyon megfogott, mert a színészek játék megfelelő, nagyon magával ragadó volt. Helyenként vicces, helyenként szomorú. A lezárás egyszerűre sikeredett, de összességében ajánlom a filmet, egyszer mindenképp érdemes megnézni.

2015.05.10 Szeky

Az alapötlet nagyon jó! Szerintem jól építkezik a történet, Blake Lively csak úgy sugárzik ebben a szerepben. Ami fura volt, az az, hogy tudományosan meg akarták magyarázni, hogy mi történik, mit lát a néző. Szerintem anélkül is élvezhető lett volna a film, de nem sokat veszít így sem az értékéből. Csak ajánlani tudom!

2017.02.23 jozsagabri

A moziban annak idején nagy élményt nyújtott számomra, a képi hatások és a szereplők sokszínűsége miatt. A történet nem hétköznapi . A minap újranéztem és nem bántam meg mert újabb apró érdekességeket fedeztem fel :)

2016.10.23 malnaturmix

A történet, a szereplők minden tetszett, de valami hiányzott ami igazán egyedivé tette volna, ettől függeltenül nem egy rossz film.

2015.10.20 J.Fatime

Kifejezetten érdekes filmnek tartom, az alaptörténet nem új,de ettől függetlenül engem végig lekötött, érdekes ahogy sci-fi elgondolást romantikus köntösbe öltöztetnek. Nagyon szép film,olyan amit nem felejt el az ember.

2015.06.30 bigi

Nagyon szép film, tele érzelemmel és megható pillanatokkal egyaránt! A története ráadásul nagyon érdekes, mert a halhatatlanság témáját boncolgatja! A megoldás pedig miszerint Adaline-ból ismét "halandó" lesz, kissé erőltetett volt igaz, de mégiscsak... Több

2016.09.15 Vviktor

Varázslatos, mesés film érdekes, egyedülálló történettel. Érzelmileg nagyon megfogott. Magával ragadó, szentimentális dráma. Hitelesek a színészek, jól alakítja a színésznő a karaktert.