A boncolás

The Autopsy of Jane Doe

2019.03.05 Timcsi

Én inkább poénnak vettem, mintsem komolyan a filmet. Kicsit olyan érzésem volt, hogy több horrort összemostak.

2023.11.26 Gamehun638

Eléggé hátborzongató alkotás lett. A zenei témától még mindig frászt kapok. Van egy atmoszféra...

2019.04.23 petraszab

A zárt környezet a boncolásos témával, és egy rejtélyes lány holttestével izgalmasabb filmet ígért. Elcsépelt és helyenként unalmas sztori.

2020.05.08 Di Canio

Elég kemény horror a misztikus vonalról, nem könnyű megemészteni, az ilyen boncolós filmek ezért tudnak hatásosabbak lenni a kaszabolósoktól, alapból nehezebb befogadni.

2018.09.17 thejoker

Sokkal jobb mimt amire számítottam, nagyon jó misztikus horrort hoztak össze csak ajánlani tudom mindenkinek!

2017.01.23 zsozsesz

Nehéz erről a filmről véleményt alkotni, mivel aki szereti a mély értelmű, erősen nyomasztó horrort, annak tetszeni fog. Nem egészen az a lerágom az izgalomtól a körmöm film, mégis van az egészben valami borzongás, ami végigkíséri az alkotást. A norv... Több

2019.01.16 kristoftoth21

érdekes és ijesztő

Egy rendkivül érdekes és kissé beteg horrorfilm. Először csak egy egyszerű thrillernek indul, majd elég sok misztikus és természetfeletti dolog jelenik meg a filmben. Engem elgondolkodtatott és lekötött, jó film. 9/10

2017.05.29 vivikejencikelara

Végig leköti a figyelmemet, de nem azt kapja a néző amit vár. Nincs az a rémisztő valami amitől elfordítanánk a fejünket film nézés közben. Feszült hangulat jellemzi, de nem igazán horror.

2016.09.26 Toncsi

Mármint milyen értelemben?...

2017.08.15 czigler.nora

Én napokig láttam magam előtt a nő fehér semmitmondó szemeit, ijesztő volt, hogy mp-kig mutatták, várod h mikor pislog, de semmi... a cicás részt leszámítva tetszett. Azt kihagyhatták volna :(

Érdekes megközelítése a boszorkány-históriáknak. Nagyon tetszett, ahogy apa és fia szép lassan összerakják a képet a titokzatos halott nőről. A vége az, ami szerintem nem lett jó.

2021.12.24 leo1969

Megnéztem ezt a filmet, és a közepéig tényleg nagyon jó, aztán kicsit az égetés után, háááát... De azért mindenképp nézhető, érdekes, jó kis film.

2017.03.28 Zsófi

Nekem tetszett, nem bántam meg, hogy megnéztem! Nem az a durva/véres/szétrettegem magam horror, szerintem jobban is meg tudták volna csinálni, de összességében, tetszett!

2017.04.29 Attila

Hát....mit is mondjak..számomra nem tartogatott semmi különöset szerintem harmatgyenge horror ha ezt annak lehet nevezni nem volt nagy értelme megnéznem.