The Bay

Két francia kutató felfedezi, hogy egy amerikai partvidéki városka öblének a vize szokatlanul toxikus. A helyiek még akkor sem törődnek a figyelmeztetésükkel,miután rejtélyes módon megtalálják a megcsonkított holttestüket. Az öbölben azonban rettenetes mutációk mennek végbe és elszabadul a pokol.

(dulkap)

Rendező: Barry Levinson
Forgatókönyvíró: Michael Wallach, Barry Levinson
Premier: 2012.09.13.

2018.10.14 fijass

Nem tetszett. Az egésznek nem volt semmilyen megfogható története, vezérfonala. Csak úgy összevágtak dolgokat. Rossz film nagyon.

2017.11.04 Gyalog őrmester

Nekem a film nagyon tetszett és most lehet hülyének nézni, hogy ez a wes67 gyerek milyen ízléstelen és a többi... Viszont ha nem láttad ezt a filmet akkor nézd meg, mert izgalmas.

2015.03.26 adam

A film borzasztóan unalmas! Te jó ég és az a sok duma benne! Nincs izgalomfokozás vagy cselekmény. Rémes.

(2018. 03. 03.)
Természetesen a legnagyobb veszélyt a valóságban nem egy esetleges mutáns faj jelentené, nem szükséges ilyen jellegű helyzet ahhoz, hogy az emberek a közeljövőben megtapasztalják, hogy a természettel szemben nem lehet a végtelenségig büntetlenül haladni. Értékelés: 8/10 Több

(2018. 11. 08.)
"Levinson igyekszik is minimálisra csökkenteni a found footage kliséiben rejlő alap hibákat, ezért a videó-kamerás felvételeket igyekszik lecsökkenteni és kiváltani inkább telepített kamerákon készült felvételekkel. A ff legnagyobb hibája, hogy a szereplők néha még akkor is ragaszkodnak, hogy az utókornak rögzítsék megpróbáltatásaikat, amikor normá... Több