The Bay

fijass   2018. 10. 14.

Nem tetszett. Az egésznek nem volt semmilyen megfogható története, vezérfonala. Csak úgy összevágtak dolgokat. Rossz film nagyon.

Gyalog őrmester   2017. 11. 04.

Nekem a film nagyon tetszett és most lehet hülyének nézni, hogy ez a wes67 gyerek milyen ízléstelen és a többi... Viszont ha nem láttad ezt a filmet akkor nézd meg, mert izgalmas.

adam   2015. 03. 26.

A film borzasztóan unalmas! Te jó ég és az a sok duma benne! Nincs izgalomfokozás vagy cselekmény. Rémes.

Természetesen a legnagyobb veszélyt a valóságban nem egy esetleges mutáns faj jelentené, nem szükséges ilyen jellegű helyzet ahhoz, hogy az emberek a közeljövőben megtapasztalják, hogy a természettel szemben nem lehet a végtelenségig büntetlenül haladni. Értékelés: 8/10 több»

"Levinson igyekszik is minimálisra csökkenteni a found footage kliséiben rejlő alap hibákat, ezért a videó-kamerás felvételeket igyekszik lecsökkenteni és kiváltani inkább telepített kamerákon készült felvételekkel. A ff legnagyobb hibája, hogy a szereplők néha még akkor is ragaszkodnak, hogy az utókornak rögzítsék megpróbáltatásaikat, amikor normális esetben az ember már rég eldobta volna a kamerát és csak az életéért futna." több»