Túltolva

The Beach Bum

Vox.hu
2019/03/27

Ki ne akarná megnézni Matthew McConaughey-t full betépett, harsány életművészként? Több

Artsomnia
2019/03/28

Korine második, szélesebb közönségnek szánt filmjéhez jelentős mennyiségben használt fel elemeket előző filmjéből, csak sajnos pont az igazán izgalmas és az általa létrehozott világnak értelmet adó részeket hagyta el vagy cserélte fel. Szórakoztató, de túlzottan szabad módszerrel kívánja azt üzenni a modern, civilizált nézőknek, hogy kevésbé vegyék komolyan az életet és többet foglalkozzanak az élvezetekkel, mint a felelősségtudattal. Sajnos ezáltal lesz a film maga is olyan, mint főhőse. Ambíciók és felelősségtudat nélkül tengődik, ez pedig a figyelem fenntartásához is éppenhogy csak elég. Több

Filmezzunk.hu
2019/04/04

Értékelés: 6.1/10
Túltolták: Nomen est Omen
Mindent egybevetve, úgy sejtem, egy igen megosztó kategóriába estünk ismét. Talán sokat akart a szarka, de az is lehet, hogy csak én nem láttam a fától az erdőt Több

Art7.hu
2019/04/23

Hogy mit el nem nézünk a zseniknek!
A Túltolva lenyűgöző kudarc, amivel Korine hiába akart betörni a mainstreambe, a többség valószínűleg nem fogja érteni, mit is akart ezzel a fárasztó drogtrippel. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!