A törött szívek múzeuma

A törött szívek múzeuma

The Broken Hearts Gallery

A múzeumi kurátorként dolgozó Lucy romantikus lélek, így nem meglepő, hogy szakítás után úgy érzi, komoly küldetés vár rá, létre kell hoznia a megtört szívek galériáját, ahol a csalódott felek kiállíthatják múltbeli kapcsolatuk emléktárgyait. Nem is sejti, hogy az ötlet új mozgalmat indít, és… Több

Rendező: Natalie Krinsky
Forgatókönyvíró: Natalie Krinsky
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2020.09.11. | HBO Max (2021.11.25.)

Natalie Krinsky
Molly Gordon
Utkarsh Ambudkar

KULCSSZAVAK

2021.12.05 dandelion1983

A maga kategóriájában egészen jó alkotás. Könnyed, cuki, kissé sziruposan romantikus is. A főszereplők sokat dobtak az alkotáson, valódiak voltak, így nekik el tudtam hinni a történetet is.

2020.10.03 MiAzAki

Talán nem véletlen, hogy a trailerben sincsenek igazán ütős jelenetek, mert hogy a filmben egyáltalán nincsenek ütős jelenetek, ami igen nagy kár, hiszen egy ütős jelenetek nélküli film műfajtól függetlenül: unalmas.

2020.11.06 HappyOptimus

Cuki, modern és nagyon színes kis romkom, ami sajnos a teljesen felejthető kategóriába tartozik, és amiből vajmi kevés marad meg az embernek.

2020.11.26 LordOfWings

Vegyes érzelmekkel fejeztem be ezt a filmet annak ellenére, hogy a filmben szereplő ötlet - a szakítók relikviák múzeuma - amúgy zseniális és tényleg létezik, DE ebből azért lehetett volna jobb film.

A film executive producerei Selena Gomez és édesanyja, Mandy Teefey voltak.Szerző: Varga_Júlia