Fantasztikus Négyes

Fantastic Four

Vox.hu

Értékelés: 5.5/10
Fantasztikus négyes
Ki szeretne látni egy fél filmet? Vagy egy egész estés előzetest? Vagy egy sorozat 100 perces pilotját? Több

Hetediksor.hu
2015/08/14

Nehéz egy olyan filmről beszélni, amit már a kritikusok és a közönség is eltemetett. Még nehezebb egy olyanról, amiben a néző alig talál szerethető vagy értékelhető momentumokat, párbeszédeket, alakításokat. Több

Revizoronline.com

Félresikerült négyes
Röpke tíz év után rebootolták A fantasztikus négyest, az eredmény pedig nem egyszerűen az év legcsúfosabb bukása: Hollywood kiégésének roppant látványos tünete. CSIGER ÁDÁM KRITIKÁJA. Több

Filmtekercs.hu
2015/08/15

A fantasztikum átka: a középszerűség
A Fantasztikus Négyesről már a magyar premier napján tudni, hogy az év legnagyobb bukása. A nemzetközi kritika már porig alázta a filmet, én még csak nem is mondanám igazán rossznak – egyszerűen csak középszerűnek. Több

Filmtrailer.hu
2015/08/18

Fant4ziátlan
"A középszer mezsgyéjén poroszkáló kezdés után a Fantasztikus Négyes reboot meredek lejtmenetbe csap át, hogy megfossza nézőit a katarzistól, saját magát pedig a méltóságtól. Azt csak a bennfentesek tudhatják, hogy a filmre a rendező, Josh Trank vagy a Fox Stúdió szórta-e az első lapát földet, mi nézők fogjuk viszont az utolsót. R.I.P. F4!"

jerrycomovie
2019/03/21

Értékelés: 6.5/10
Fantastic Four (2015)
Eddig nem írtam erről a képregényfilmről, pedig, ha a bemutató környékére időzítettem volna egy cikkecskét, biztos rengeteg plusz olvasóm lehetett volna. Lusta is voltam és egyébként is rengeteg remek cikk jelent meg a filmről akkoriban - és fog még ezután is. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!