Fantasztikus Négyes (2015)

Fantastic Four

Fantasztikus Négyes

drg0602   2020. 02. 23.

Sokkal többet vártam ettől a filmtől. Elég gyenge átlagos eresztés, tipikus tucat amerikai látványos film, ami nem sikerült! Csak kizárólag a látvány semmi más, kudarc az egész sajnos. Sajnálom mert többet ki lehetett volna hozni belőle. Így egy nagyon gyengére sikeredett! 5/10

dulkap   2015. 11. 03.

Engem is meglepett, de nem volt nézhetetlenül szar. Talán pont a kellemes csalódás miatt, adnék neki közepest. Mert hát azért jónak nem mondanám a filmet. Egyrészt előnye, hogy nem olyan hosszú, másrészt igazából mikor elkezdett "fantasztikus 4-es"-f... több»

Thibo84   2016. 06. 21.

Jessica Alba után, Kate Mara gyenge választás, akárcsak a többiek. Tetszett, ahogy felvezetik, miként is szerzik meg az erejüket, de onnantól lapossá vált a történet, akárcsak végén a csata.

Szilonka   2017. 07. 09.

Az eleje nekem kifejezetten tetszett. A gyerekkorból indul és építkezik a történet. Utána kicsit belassult és a végét meg eléggé összecsapták. A másik dimenzióban rekedt társuk kosztümje elég béna volt.

Norbert93   2019. 05. 12.

Az előző filmek is rosszak voltak, de ez köröket ver mindkettőre. A jogok átruházását megelőzően még gyorsan leakartak húzni egy bőrt, s ez nagyon is látszik gyakorlatilag mindenen. A szereplő válogatás pedig botrányos, főleg Reed Richards (nem tudom a színész nevét, de nem is érdekel).

Bazzzsi   2017. 11. 18.

Nem volt ezt olyan rossz, az első fele kifejezetten tetszett. Azt sajnáltam, hogy Jamie Bellből hamar kőember lett. A történetben sok újdonság nem volt az elődhöz képest, de a stílust szerettem.

TomÁcs   2018. 04. 19.

Még 10 év sem telt el az előző részhez képes - ami szintén nem volt egy nagy eresztés - erre jön egy történeteb egészen hasonló. Fiatal színészekkel telenyomták, de a történet akkor is béna.

A film költségvetése 120 millió dollár volt és jelenleg 167 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob)

A filmkészítőket leginkább A légy című film és a Sam Ramii féle Pókember trilógia inspirálta.

A csapat egyenruháját igazi szkafanderekről mintázták.

Toby Kebellnek a legnehezebb feladata Dr. Doom megfelelő hangjának megtalálása volt.

Jamie Bell Andy Serkistől kért tanácsot, a mozgásérzékelős ruha használatához.

Röpke tíz év után rebootolták A fantasztikus négyest, az eredmény pedig nem egyszerűen az év legcsúfosabb bukása: Hollywood kiégésének roppant látványos tünete. CSIGER ÁDÁM KRITIKÁJA. több»

A Fantasztikus Négyesről már a magyar premier napján tudni, hogy az év legnagyobb bukása. A nemzetközi kritika már porig alázta a filmet, én még csak nem is mondanám igazán rossznak – egyszerűen csak középszerűnek. több»

Nehéz egy olyan filmről beszélni, amit már a kritikusok és a közönség is eltemetett. Még nehezebb egy olyanról, amiben a néző alig talál szerethető vagy értékelhető momentumokat, párbeszédeket, alakításokat. több»