A gyűlölet, amit adtál (2018)

The Hate U Give

Lonka   2020. 09. 17.

Tömény volt a film. Mit ér egy fiatal élete? Megrázóak voltak az események, szomorú történetet mesél el a film.

indingo   2019. 02. 12.

Nem egyszerű történet, főleg annak tényében, hogy megtörtént eseményeken alapszik. Megrázó film, remek alakításokkal. Picit lehetett volna rövidebb.

TomÁcs   2019. 12. 30.

Nagyon erős a film története, de valahogy van/volt bennem egy kettősség miközben néztem. Hihetetlen hogy mire képes a gyűlölet, de valahogy a vége nekem nem volt valóságszerű.

VvV   2019. 10. 30.

Nem szeretem, ha egy tini lány áll egy film középpontjában és világmegvető karakternek van ábrázolva.

Timcsi   2019. 02. 18.

Eléggé amerikai és nagyon az érzéseinkre próbál hatni, ami nem tetszik. A története, mondanivaló jó, de a megvalósításban vannak hibák.

petraszab   2019. 04. 22.

Maga az alapsztori megtörtént eseményeket dolgoz fel. Nem egy hétköznapi tinivígjáték, az biztos, érdemes adni neki egy esélyt.

Milanman   2019. 03. 06.

Tupac örök!

Nem könnyű vállalkozás, amikor egy művész a társadalmi igazságtalanságok, a felszínen és a felszín alatt megbújó gyűlölet ellen próbál állásfoglalást tenni aktuális művében. A film azonban remek alapanyag erre és ez még akkor is igaz, ha valóban egés... teljes kritika»

Common
Russell Hornsby