A Vadász és a Jégkirálynő

The Huntsman: Winter’s War

2017.02.19 clay00

Úgy gondolom mérföldekkel jobb film, mint az első. Moziban elég látványos volt. Nálam a törpök eröltetettek. Egy hármastól jobbat ez sem kaphat. Reméljük harmadik rész nem lesz.

2016.09.27 Zoe091

Csak azért adok négy csillagot, mert egyszer nézhetős. Egyébként látványos volt, tetszett a története. Jobban bejött, mint az első rész, mert szerintem látványosabbra sikerült.

2016.05.03 irodalmialkotas

A vad ösztön fellángol! Szuper!

2017.01.08 holnaputan

Semmiben sem marad el az első résztől és talán jót is tett neki, hogy Kristen Stewart nem szerepelt benne. A látvány itt is mesés.

2016.04.24 nagyniki987

Nagyon látványos, mozgalmas, élvezetes film, nagyon tetszettek a karakterek és ez a mesés világ. Felnőttnek, gyereknek egyaránt jó szórakozás. Érdemes megnézni, mert maradandó élményt nyújt. :-)

2017.02.23 időjós

Némi látvány, némi humor, és akció az a három dolog, amit várhat az ember ettől a filmtől. Szerintem egyszer simán megnézhető, de nem nagy durranás. Egynek elmegy.

2016.09.20 kecsaa

Nem értem miért kell a klasszikus Disney-meséket mindenáron fantasy köntösbe burkolni, de újabban ez a divat. Nem mondanám, hogy rossz volt a film, mert nézhető, ha elvonatkoztatunk attól, hogy az eredeti jobb.

2016.08.22 Mliklós29

Jobb mint az első. A látvány és a hangulat itt is csillagos ötös és a történet is szerethetőbb.

2016.11.10 szabi17

Ez az a folytatás amiben nem igazán hittem ám az első részhez képest egy egész élvezetes fantasy film lett belőle. Visszatértek azok a szereplők akik nevéhez az előző rész legjobb jelenetei fűződtek, kiegészítve több nagy névvel. Emellett Kristen Ste... Több

A Hófehérke és a Hókirálynő után szabadon :D Nekem mind a kettő tettszett, de a 2. rész ( Hókirálynő és a Vadász ) jobban szeretem. Mivel a vadász volt a kedvenc karakterem/szereplőm, így örültem hogy a 2. részbe megint ő lesz az egyik főszereplő :) Én ajánlom..

2018.05.27 lengerildiko98

Nagyon tetszett, szivesen néznék még folytatást és az első rész is nagyon jó volt.

2016.05.12 totykos

Ami a Disney-nek sikerült a meséivel, az a Universalnak már nem igazán akar működni. Jól bevált receptre készült bármikor kiolvasztható mirelitmese, extra feltét nélkül.

2019.10.15 freeman

Király film

2020.02.29 Róbert Gyenes

Kiváló folytatása az előző résznek.. remélem lesz még hasonló történet a jövőben.