A fiú

The Boy

Smoking Barrels
2015/11/02

The Boy
Biztos lesznek olyanok, akik szerint alulértékelem ezt a mívesen kivitelezett alkotást, és aránytalanul felnagyítom a hibáit, de egyszerűen nem tudnék a tükörbe nézni, ha több pontot adnék rá. A közelmúltban készült, gyermekkaraktereket központba helyező horrorfilmek közül nekem az osztrák Ich seh, ich seh és a belga Welp is jobban tetszett, nektek is inkább azokat ajánlom. Több

Filmtrailer.hu
2016/01/31

Ez a horror-baba rendesen rászed!
A The Walking Dead Maggie-je a zombik után ezúttal egy babával játszik. A fiú pont olyan, mint a porcelánból készült gonosztevője: kívülről rideg és kidolgozott, de vigyázat, törékeny darab!

cinestar.hu
2016/02/01

A fiú nem egy tökéletes alkotás, de tekintve, hogy ez Stacey Menear forgatókönyvíró első filmje, csak gratulálni tudok a kezdethez és reméljük hallunk még felőle.

Vox.hu
2016/02/03

Értékelés: 6.5/10
Lauren Cohan látott már egy-két cifra dolgot a The Walking Deadben, most meg mi vár rá William Brent Bell tiszteletre méltóan régimódi thrillerében? Egy baba! Akire bébiszitterként kéne vigyáznia! Szegény teremtés… Több

Hetediksor.hu
2016/02/04

Értékelés: 7.5/10
„Ha kedves leszel hozzá, ő is kedves lesz hozzád.”
Összességében egy meglehetősen hátborzongató, kellemesen elvont mozi, ami tökéletesen kiszolgálja azokat, akik másfél órányi rettegésre vágynak. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!