Végtelen útvesztő

Escape Room

2019.10.26 VvV

Én szerettem ezt a filmet, szerettem, hogy nem egy tucat romantikus történet. Végig történt benne valami.

2019.08.14 Lonka

Szerintem nagyon egyben volt a film, nekem bejött. Nem lett azért túl bonyolítva a története.

2019.08.07 Greeta

Látványra remekül megcsinálták a filmet. A történetében talán lehetett volna több csavar, átverés, megtévesztés, de szerintem így is egy jó filmet hoztak össze a készítők.

2019.01.20 Timcsi

Annak örülök, hogy nagyjából mindenre kaptunk választ és a befejezése is korrekt lett. A története élvezhető és látványos.

2019.04.20 petraszab

A mai oly divatos szabadulószobás alaptörténetből indul ki, amely keverve van egy kis izgalommal. Teljesen rendben volt a története, én élveztem.

2019.01.16 Bizsu82

Nem rossz film, de újdonságot nem adott. Sablonos, sok hasonló filmet láttam már. Egyszeri nézésre elmegy de ne várjatok sokat tőle. Kissé kiszámítható.

2019.02.02 kevelin

nekem nagyon tetszett a film. 2 éve volt egy hasonló szabaduloszobas film de ez annál. Sokkal sokkal. izgalmasabb és elvezhetobb volt. Nagyon tetszették a megvalositasok a szobák a sztori.

2020.01.23 Di Canio

Nem rossz film, aki szereti a szabadulós filmeket annak tetszeni fog. Ha összerakod a Fűrészt a Kockával akkor ezt kapod, semmi meglepetés nincs benne.

2019.01.06 Csillagpor

Szokásos történet egész jó kis csavarral

Klasszikus kis elgondolkodtatóbb ijesztgetős film. A végső csavar miatt volt érdemes számomra megnézni. Kicsit olyan volt ezt nézni, mintha a Kockát és a fűrészt összevegyítették volna egy kis ma divatos Szabadulószoba témával. Pont a főszereplő csajszi nem volt túl jó, de a mellékszereplők mind kiválóak voltak.

2021.06.16 Rea387147

Imádom

Nagyon imádom. A következő kedvenc horrorfilmem. Nagyon tetszik, ahogy a film nem a jump scare-ekkel van tele töltve, hanem inkább a pszichés horrorra, és a néző sakkban tartását helyezi az előtérbe, kisebb-nagyobb sikerrel. Mindenkinek tudom ajánlani a filmet. Már alig várom a második részét.

2020.09.22 belavagyok

Most jutottam el odáig, hogy megnézzem a filmet. Kettős érzéseim vannak vele kapcsolatban, mert maga az ötlet még jó is lehetett volna, de kicsit erőltetett volt.

2019.05.05 pj19

Nekem kifejezetten tetszett ez a film.Izgalmas feladványok,jó karakterek.Bár nem igazán váratlan befejezéssel.Mindenkinek csak ajánlani tudom nézzétek meg bátran!

2019.06.28 ZozArt89

Ebből szabadulj ki ha tudsz

A sztori nem tököl sokáig, rögtön a leves közepébe csöppenünk. Az alap sztori arról szól, hogy hat idegen meghívót kap egy szabadulószobát üzemeltető cég új játékához, amit le lehet tesztelni. Persze ezt nem ingyen, hanem busás jutalom fejében. Azonb... Teljes kritika

2020.02.08 Hámori Balázs

Egyszer nézhetősnek mondanám semmi maradandót nem fog nyújtani. Nagyon érdekelt amikor először meghallottam hogy jönni fog a Végtelen útvesztő ami egy szabaduló szobás csak itt az életed a tét. Az elején jól működik a film feszült és érdekelt is hogy... Több