A szoba (2019)

The Room

Olga Kurylenko

Sabnock Sanatory   2022. 07. 10.

A másik foteles. Én is itt vagyok, persze.

Gyorsan lekopogom, hogy a film nekem nagyon tetszett. Egy sima dráma volt, semmi más, ne keverjünk bele más elemeket. Christian Volckman megfogta a lényeget! Egy kétszemélyes kamaradarab, amit Kate (Olga Kurylenko) és Matt (Kevin Janssens) tökéletese... teljes kritika»

BoBamburg   2020. 12. 02.

Egész hangulatos, pörgős és ötletes film. Habár van egy hibája, méghozzá, hogy szerintem túl sok hasonlóságot mutat a Vivarium című filmmel. Az viszont egy ütősebb alkotás. De ha valaki csak valami laza, könnyed horrort nézne, tök jó választás a The Room.

stevepisti   2020. 10. 15.

Egy szoba ami minden kívánságodat teljesíti!? Nehéz okosan használni. Jó ötlet, minimalista helyszínnel, kevés szereplővel, nem bonyolult történettel, mégis végig izgalomban tud tartani. Nem bonyolították túl a történetet, nincsenek fölösleges mellék... több»

Timike   2020. 09. 22.

Érdekes kérdéseket feszeget a film. Hol a határ? Meddig vagyunk képesek elmenni, ha bármit kívánhatunk?A pénz boldogít? Nekem napokig a fejemben volt néhány jelene a filmből és hogy ott adott helyzetben miként cselekedne az ember.

szksz   2020. 09. 13.

Felnőtteknek szóló mese

Igazság szerint azt kell mondanom, hogy láttam már kevésbé gyengét, és még az sem volt jó. Mindig szeretem látni az összefüggéseket, ez most nem sikerült.

Enikő Kóbor - Hanti   2021. 04. 05.

Régen láttam ennyire jó, izgalmas, fordulatos filmet. A színészek alakitasa is parádés. Végre nem egy 517. ugyanarra a kaptafára gyártott film.

indingo   2020. 08. 22.

Nekem tetszett a film, bár kicsit hasonlít a Cameron Diaz féle, A doboz című filmre. Érdekes maga a sztori, és viszonylag izgalmasan is tálalták.

Főleg olyanoknak jöhet be, akiknél nem kritérium, hogy a történteknek füle is legyen, meg farka is egyszerre. A történetekben logikát keresők kerüljék. több»