A szoba

The Room

2024.01.11 Török389133

Az ötlet nem volt rossz, de nem sok mindent sikerült kihozni belőle. Nem lett annyira érdekes sem, izgalmas meg főleg nem, elég egysíkú volt a történet.

A másik foteles. Én is itt vagyok, persze.

Gyorsan lekopogom, hogy a film nekem nagyon tetszett. Egy sima dráma volt, semmi más, ne keverjünk bele más elemeket. Christian Volckman megfogta a lényeget! Egy kétszemélyes kamaradarab, amit Kate (Olga Kurylenko) és Matt (Kevin Janssens) tökéletese... Teljes kritika

2020.12.02 BoBamburg

Egész hangulatos, pörgős és ötletes film. Habár van egy hibája, méghozzá, hogy szerintem túl sok hasonlóságot mutat a Vivarium című filmmel. Az viszont egy ütősebb alkotás. De ha valaki csak valami laza, könnyed horrort nézne, tök jó választás a The Room.

2020.10.15 stevepisti

Egy szoba ami minden kívánságodat teljesíti!? Nehéz okosan használni. Jó ötlet, minimalista helyszínnel, kevés szereplővel, nem bonyolult történettel, mégis végig izgalomban tud tartani. Nem bonyolították túl a történetet, nincsenek fölösleges mellék... Több

2020.09.22 Timike

Érdekes kérdéseket feszeget a film. Hol a határ? Meddig vagyunk képesek elmenni, ha bármit kívánhatunk?A pénz boldogít? Nekem napokig a fejemben volt néhány jelene a filmből és hogy ott adott helyzetben miként cselekedne az ember.

2020.09.13 szksz

Felnőtteknek szóló mese

Igazság szerint azt kell mondanom, hogy láttam már kevésbé gyengét, és még az sem volt jó. Mindig szeretem látni az összefüggéseket, ez most nem sikerült.

Régen láttam ennyire jó, izgalmas, fordulatos filmet. A színészek alakitasa is parádés. Végre nem egy 517. ugyanarra a kaptafára gyártott film.

2020.08.22 indingo

Nekem tetszett a film, bár kicsit hasonlít a Cameron Diaz féle, A doboz című filmre. Érdekes maga a sztori, és viszonylag izgalmasan is tálalták.